انجمن پیشرو.پیشرو در علم و ورزش
تاریخ و زمان پخش هوش سیاه 2 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن پیشرو.پیشرو در علم و ورزش (http://pishroforum.ir)
+-- انجمن: بخش‌‌های متفرقه (/forumdisplay.php?fid=28)
+--- انجمن: عمومی (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- موضوع: تاریخ و زمان پخش هوش سیاه 2 (/showthread.php?tid=1347)تاریخ و زمان پخش هوش سیاه 2 - Admin - ۱۸-ارديبهشت-۹۲ ۰۹:۱۷ عصر

نخستين قسمت از مجموعه تلويزيوني «هوش سياه 2»ساخته مسعود آب پرور و محصول سيمافيلم ، 28 ارديبهشت روي آنتن شبكه سه سيما مي رود.

[تصویر:  20130508150051_54.gif]
مسعود آب پرور با اعلام این خبر گفت: به منظور یادآوری داستان "هوش سیاه 1" ما دو تله فیلم که خلاصه‌ای از این مجموعه است، آماده کرده‌ایم که این دو تله‌فیلم پنجشنبه 26 و جمعه 27 اردیبهشت از شبکه 3 سیما پخش می‌شود و قسمت اول این این سریال شنبه 28 اردیبهشت روی آنتن شبکه می‌رود.

وی افزود: در حال حاضر بهرام آب پرور در حال تدوین همزمان کار است و تاکنون تدوین 15 قسمت از این مجموعه به پایان رسیده است کما اینکه کار در 26 قسمت طراحی شده اما در تدوین نهایی ممکن است به 30 قسمت نیز افزایش یابد.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این کارگردان تصریح کرد: آرمان موسی‌پور نیز در حال ساخت موسیقی کار است و مجید یوسفی نیز عنوان‌بندی این سریال را طراحی می‌کند. همچنان تاکید می‌کنم که سری دوم "هوش سیاه" به مراتب جذاب‌تر از قسمت اول آن است و از بینندگان سیما تقاضا می‌کنم همانگونه که "هوش سیاه 1" را حمایت کردند سری دوم این سریال را نیز دنبال کنند.

قصه "هوش سیاه 2" از زندان آغاز می‌شود و در این سری شاهد خواهیم بود که کامران بوریایی جنایتکار رایانه‌ای با بازی کیکاووس یاکیده در تکاپوی طراحی نقشه فرار از زندان و انجام باقی ماموریت‌هایش در خارج از زندان است.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.


این مجموعه در 120 لوکیشن اصلی و 90 لوکیشن فرعی مقابل دوربین رفته است. بخشی از این لوکیشن‌ها مربوط به فضای زندان است که در مساحت 4500 متر به طور کامل ساخته شد. همچنین فصل‌های مربوط به خارج از کشور این سریال در کشور ترکیه تصویربرداری شد.

حسین یاری، کیکاووس یاکیده، کیهان ملکی، حمید ابراهیمی، امیر دلاوری، سپهر گودرزی، پرویز سیرتی، میثاق جمشیدی، حسین سحرخیز، سعید دولتی، حسن خوانساری، کاظم هژیرآزاد و اتابک نادری دیگر نقش‌های اصلی پروژه را برعهده داشته‌اند.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دستیار کارگردان این مجموعه خسرو نصیری خواه، مدیر تصویربرداری حسن کریمی، صدابردار اصغر آبگون، طراح صحنه و لباس حسین مجد، دستیار صحنه علی اسماعیلی، طراح گریم نوید فرح مرزی، منشی صحنه شیدا باسمه چی، مدیر تدارکات علی رضایی و مدیر تولید عبدالله شهباززاده است.

این مجموعه در گروه علمی فرهنگی مرکز سیمافیلم تولید می‌شود.
سینما خبرRE: تاریخ و زمان پخش هوش سیاه 2 - mohammadsaeidi - ۲۳-ارديبهشت-۹۲ ۰۱:۳۹ عصر

مرسی بابت خبرتون