انجمن پیشرو.پیشرو در علم و ورزش
یک چهارم ترافیک اینترنت در جهان توسط هکرها صورت میگیرد! - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن پیشرو.پیشرو در علم و ورزش (http://pishroforum.ir)
+-- انجمن: هک و کرک (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- انجمن: هک و کرک (/forumdisplay.php?fid=52)
+--- موضوع: یک چهارم ترافیک اینترنت در جهان توسط هکرها صورت میگیرد! (/showthread.php?tid=1603)یک چهارم ترافیک اینترنت در جهان توسط هکرها صورت میگیرد! - Admin - ۲۸-شهريور-۹۲ ۰۸:۴۵ عصر

[تصویر:  06102009421228555150.jpg]


به نقل از اندرنیوز, بر اساس مطالعاتی جدید که توسط NBC Universal انجام شده, 432 میلیون هکر هر ماهه 9.5 پتابایت داده را انتقال میدهند.
 
432 میلیون نفر برای دسترسی به محتوای کپی رایت از اینترنت استفاده میکنند. پهنای باند مصرفی انان 9.567 پتابایت در ماه در سال 2012 بوده که قسمت اعظم ان توسط کلاینت بیت تورنت صورت گرفته است.
 
این رقم نشان میدهد که تقریبا یک چهارم ترافیک اینترنت جهان توسط هکرها انجام میشود.
 
این مطالعات که "اندازه جهان هک " نامیده شده, تابلوئی کاملا رئالیست از این پدیده را نشان داده و همچنین نشان میدهد که تمام روشهای ضد هک علی رغم فشار بی وقفه صنعت موزیک و سینما به شرکتها تقریبا موثر نیستند.
 
NetNames که این مطالعات را برای ان بی سی یونیورسال انجام داده میگوید : "جعل و تقلب پایدار است و علی رغم بعضی موارد مشخص که در زمینه مبارزه با هک موفقیتی کسب کرده اند, جهان هک نه تنها پایداری کرده بلکه کاربران بیشتری را که تشنه مصرف هستند و مقادیر بسیاری از پهنای باند را استفاده میکنند را هر ساله جذب میکند."