انجمن پیشرو.پیشرو در علم و ورزش
برکه قورباغه ها یک بازی ایرانی جذاب! - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن پیشرو.پیشرو در علم و ورزش (http://pishroforum.ir)
+-- انجمن: بازیهای کامپیوتری (/forumdisplay.php?fid=83)
+--- انجمن: دانلود بازی (/forumdisplay.php?fid=84)
+--- موضوع: برکه قورباغه ها یک بازی ایرانی جذاب! (/showthread.php?tid=1682)برکه قورباغه ها یک بازی ایرانی جذاب! - Admin - ۱۴-بهمن-۹۲ ۱۲:۵۴ عصر

[تصویر:  01-250x147.jpg]
بازی برکه قورباغه ها که در ۸ فصل و ۴۰ مرحله تدوین گردیده است و ازجمله بازی های تفننی و سرگرمی موبایل « پلتفرم آندروید » شمرده می شود. تولید این بازی از مرداد ماه سال ۹۲ شروع و در آذرماه سال جاری به پایان رسیده و داستان بازی از این قرار است که قورباغه های زبل و باهوش با هم قرار می گذارند تا بتوانند شما را فریب بدهند.

اونها همواره در حال جابجایی و تغییرمکان خودشون هستند تا شما قورباغه واقعی رو تشخیص بدهید و انتخاب کنید.فضای شاد و پرانرژی بازی ، مخاطب رو در راستای پیشبرد مراحل راهنمایی می کند.این اولین کار از استودیو بازی سازی IGD بوده که هدف خودش رو از ساخت و تدوین این بازی ورود به عرصه بازی سازی دانسته است. تهیه کننده و کارگردان این بازی سید مصطفی میرجمال الدین و امین طوسی بودند که قبل از این کار در زمینه تولید انیمیشن و تولید برنامه های موبایل فعالیت داشته اند، اما با همکاری یکدیگر موفق به تولید بازی برکه قورباغه ها شدند و این موفقیت را تنها قدم ابتدایی در این عرصه دانسته اند.
[تصویر:  02.jpg]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.