انجمن پیشرو.پیشرو در علم و ورزش
مد های عمومی Euro Truck Simulator 2 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن پیشرو.پیشرو در علم و ورزش (https://pishroforum.ir)
+-- انجمن: بازیهای کامپیوتری (/forumdisplay.php?fid=83)
+--- انجمن: رمز ، ترینر ، پچ ، کرک و سایر افزودنیهای بازی ها (/forumdisplay.php?fid=89)
+--- موضوع: مد های عمومی Euro Truck Simulator 2 (/showthread.php?tid=220)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

RE: مد های عمومی Euro Truck Simulator 2 - ali8075 - ۲۰-دي-۹۱ ۰۶:۱۶ عصر

مد از بین بردن محدودیت 90 کیلومتر سرعت ماشین ها قابل افزایش بیش از 120 کیلومتر

مسیر انتقال :

Documents\Euro Truck Simulator 2

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: مد های عمومی Euro Truck Simulator 2 - ematroxs - ۲۱-اسفند-۹۱ ۰۸:۴۶ عصر

سلام میشود مد سرعتگیر دربازی یوروتراک را بگذاریدSmiley31

RE: مد های عمومی Euro Truck Simulator 2 - sasan m - ۲۲-اسفند-۹۱ ۱۱:۴۱ صبح

دانلود مد سرعت و آسیب ناپذیری ماشین در بازی یورو تراک 2
[تصویر:  iocrx3nw22phi1ek87i.jpg]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[/b]
پسورد:

منبع: سایت فایر دی الــــــ
توجه:
مد را در داخل پوشه Documents/Euro Truck Simulator/mod بریزید.این رو هم در یاد داشته باشید که هر دو مد را نمیتوانید در پوشه مد بریزید.

RE: مد های عمومی Euro Truck Simulator 2 - samansaman - ۵-فروردين-۹۲ ۰۱:۲۸ عصر

خیلی ممنون بابت قرار دادن مدهای این بازی خدا خیرتون بده.

RE: مد های عمومی Euro Truck Simulator 2 - hosein-scr - ۱۸-فروردين-۹۲ ۰۷:۲۶ عصر

دستتون درد نکنه آقا علیRolleyes

RE: مد های عمومی Euro Truck Simulator 2 - niroumandyashar - ۱۶-ارديبهشت-۹۲ ۰۹:۴۷ عصر

وااااااااااااایییییییی عالیهههه دمت گرم اصن نمیشه کنترلش کرددد

RE: مد های عمومی Euro Truck Simulator 2 - mosi - ۱۸-ارديبهشت-۹۲ ۰۵:۲۷ عصر

سلام . داداش من همون کاری که گفتی رو انجام دادم و لی فرقی نکرد.باید چی کار کرد؟

RE: مد های عمومی Euro Truck Simulator 2 - pooryesmi - ۲۲-ارديبهشت-۹۲ ۱۲:۴۹ صبح

اقا دمت گرم کار کرد
مرسییییییییییییییییییییییییییییی

RE: مد های عمومی Euro Truck Simulator 2 - saeed1 - ۱۰-خرداد-۹۲ ۱۱:۴۴ صبح

(۱۸-ارديبهشت-۹۲ ۰۵:۲۷ عصر)mosi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام . داداش من همون کاری که گفتی رو انجام دادم و لی فرقی نکرد.باید چی کار کرد؟
بعد از ریختن فایل تو پوشه ی مورد نظر اگر اولین باری است که بازی را اجرا میکنی یک صفحه میاد که باید اسمت را و راننده ات را و... انتخاب کنی سمت راست اسم مد ها میاد کافی که هر کدوم را میخواهی تیک بزنی
و اما اگر قبلا در بازی سیوی داری بازی که شروع میشه سمت راست زیر عکس راننده ات گزینه ای هست به نام profile روی اون کلیک میکنی و بعد روی راننده ی خودت کلیک میکنی و edit را میزنی
بعد سمت راست مد های مورد نظر را تیک میزنی بعد aplay رو میزنی بعد continue انشاءالله درست میشه
اللهم عجل لولیک الفرج

RE: مد های عمومی Euro Truck Simulator 2 - mohammad38 - ۳۱-خرداد-۹۲ ۱۰:۰۶ عصر

با عرض خسته نباشیدوسلام به کاربران و مدیر گرامی این سایت.............من یکی از دیوانه های این بازی ام و به صورت حرفه ای اون رودنبال میکنم وفعلا هم چند وقتی هست که در صدد ساخت یک سایت بزرگ برای دانلودتمامیmodهای euro truck simulator هستم فقط به دوتا مشکل بر خوردم که اونم این هستش:
من زمانی که مدهاراداخل پوشه ی مد میریزم بعضی هاشون انگار که مشکل داره وبازی لود نمیشه وبعضی هاشونم نه در صورتی که این modهارو از یه سایت معتبر دانلود کردم وتمامی کاربران اون سایت از این مدها راضی بودن..................
مشکل دوم:من توی بسیاری از سایت ها دیدم که نوشته بودن اگر به پوشه ی بازی رفته وقایل config روباز کرده وconsol"0"رابه"1"وdeveloper"0"رابه"1"تبدیل کنیم ودر بازی دکمه~رازده ودر آنجاcheat moneyرابنویسیم به ما پول اضافه میشود اما نشد.....
اگه بتونید کمکم کنید ممنون میشم..............
mohammadbahmani38@yahoo.com
mbahmani7860@yahoo.com
mohammad38@yahoo.com
اگه تونستید به من ایمیل بزنید..........یاباهام تماس بگیرید.......
0936479118198