انجمن پیشرو.پیشرو در علم و ورزش
دانلود آپدیت فیفا ۱۳ – FIFA 13 Update v1.6 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن پیشرو.پیشرو در علم و ورزش (https://pishroforum.ir)
+-- انجمن: بازیهای کامپیوتری (/forumdisplay.php?fid=83)
+--- انجمن: رمز ، ترینر ، پچ ، کرک و سایر افزودنیهای بازی ها (/forumdisplay.php?fid=89)
+--- موضوع: دانلود آپدیت فیفا ۱۳ – FIFA 13 Update v1.6 (/showthread.php?tid=499)

دانلود آپدیت فیفا ۱۳ – FIFA 13 Update v1.6 - ali8075 - ۲۳-دي-۹۱ ۰۸:۳۴ عصر

[تصویر:  fifa-13-update-www.0098kids.com_.jpg]
آپدیت جدیدی برای بازی فیفا ۱۳ با عنوان
FIFA 13 Update v1.6 اراده شد که این آپدیت تغییرات زیادی رو تو خودبازی
ایجاد میکنه و خیلی از باگ‌هارو برطرف میکنه.این اپدیت توسط RELOADED کرک
شده و ۴۴۰ مگابایت حجم داره

حجم : ۴۴۰ MB

RE: دانلود آپدیت فیفا ۱۳ – FIFA 13 Update v1.6 - masood1991 - ۱۳-ارديبهشت-۹۲ ۰۲:۰۵ عصر

سلام...دوست لطفا کمک کنین من خودمو کشتم اما درست اجرا نمیشه
ن نسخه6گیگی رو خریدم مال شرکت پاسارگاده
هم کرک کردم هم آپدیت1.7 تصب کردم ولی موقعplay the gameک میشه میپره بیرون لطفا کمک کنید
مرسی

RE: دانلود آپدیت فیفا ۱۳ – FIFA 13 Update v1.6 - Admin - ۱۳-ارديبهشت-۹۲ ۰۲:۱۷ عصر

سلام به پیشرو خوش اومدید!
جدیدترین کرک بازی رو نصب کنید.

RE: دانلود آپدیت فیفا ۱۳ – FIFA 13 Update v1.6 - Amir Hossein - ۱۳-ارديبهشت-۹۲ ۰۲:۲۷ عصر

(۱۳-ارديبهشت-۹۲ ۰۲:۰۵ عصر)masood1991 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام...دوست لطفا کمک کنین من خودمو کشتم اما درست اجرا نمیشه
ن نسخه6گیگی رو خریدم مال شرکت پاسارگاده
هم کرک کردم هم آپدیت1.7 تصب کردم ولی موقعplay the gameک میشه میپره بیرون لطفا کمک کنید
مرسی
دوست من شما بعد از اینکه بازی نصب کری اونو کرک کری و بعدش آپدیت 1.7رو نصب کردی.
آیا بعد از اینکه آپدیت 1.7 رو نصب کردی کرک 1.7 هم رو نصب کردی یا دیگه کرکش نکردی؟

RE: دانلود آپدیت فیفا ۱۳ – FIFA 13 Update v1.6 - masood1991 - ۱۳-ارديبهشت-۹۲ ۰۳:۱۹ عصر

مرسی ادمین عزیز
امیرحسین جان در حالت عادی با نصب کرک باید مشکلی واسه ورود به زمین بازی نداشته باشم اصلا به اپدیت نباید نیازی داشته باشم درسته؟
من فایل های موجود تو پوشه کرک رو کپی کردم تو پوشه نصب بازی
دیدم نشد اپدیت هم1.7 دان کردم و نصب کردم ولی کرک مربوط به اپدیت رو نگرفتم دیگه
در ضمن این اپدین1.6 هم دارم دان میکنم لطفا کن کرک مربوط به این دو تا اپدیت رو بهم لینک بده
مرسی و متشکر