نظرسنجی: کدامیک را ترجیح میدهید؟
Kaspersky
Nod 32
Avast
Norton
Avira
Bit defender
Mcafee
AVG
Panda
Other
[نمایش نتایج]

نظر سنجی بهترین آنتی ویروس
زمان کنونی: ۹-فروردين-۰۳, ۰۶:۰۷ عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Admin
آخرین ارسال: میدوری
پاسخ ها 12
بازدید 50433

ارسال پاسخ  ارسال موضوع 
نظر سنجی بهترین آنتی ویروس
نویسنده پیام
کاربر جدید
*

وضعيت : آفلاین

اعتبار: 0

ADSL-512 Kb/S
بازي مورد علاقه
rayman legends
تیم محبوب
حالت من

سپاس ها 1
سپاس شده 2 بار در 2 ارسال

سطح: 1
اعتبار: 0 / 5
مهارت: 1 / 154
تجربه: 21 / 100

ارسال: #11
RE: نظر سنجی بهترین آنتی ویروس
کاسپر اسکای از نظر آزمایش های eicar بهتره
۳-مرداد-۹۳ ۱۲:۳۰ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط Admin
کاربر جدید
*

وضعيت : آفلاین

اعتبار: 0

WiMAX-1 Mb/S
بازي مورد علاقه
تنیس
تیم محبوب
حالت من

سپاس ها 13
سپاس شده 2 بار در 2 ارسال

سطح: 1
اعتبار: 0 / 0
مهارت: 0 / 21
تجربه: 2 / 100

ارسال: #12
RE: نظر سنجی بهترین آنتی ویروس
با درود
آنتی ویروس اگر اصلی باشد و نه کرک شده حرف دوستان درست است ولی کسی اصلی مصرف نمیکند و فقط شرکت ها و ادارات حاضر به پرداخت هزینه هستند. پس صحت و درستی کار را نمی توان انتظار داشت چه بسا آپدیت هم بشوند ولی چون کرک شده هستند تغییری در داخلشان ایجاد نمی شود .
بهترین و مطمئن ترین کار استفاده از آنتی ویروس خود مایکروسافت است که من چند سالی هست که استفاده میکنم و بیشتر نرم افزار های پکیجی را هم نصب کرده ام با کیجن و غیره و از بیست و چهار ساعت هم ده ساعت کم و زیاد توی اینترنت چرخ میزنم و هیچ آسیبی هم تا بحال ندیده ام . راحت و بی دردسر آپدیت میشود و چون به مایکروسافت وصل است آبروی خود مایکروسافت را یدک میکشد تنظیمات خاصی هم ندارد خودش کار خودشو بی سرو صدا (برعکس اویرا که هی جیغ میزد برام) انجام میده بعضی وقتا اعلام دستگیری شبهه ویروس یا تروجان میکنه و خودشم پاکسازیش میکنه . Microsoft Security Essentials تو لیست هم نبود پس رای هم ندادم .71

درضمن پست بیت یه کمی بلنده یه فکری براش بکنید . 6478
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴-مرداد-۹۳ ۰۱:۱۲ صبح، توسط میدوری.)
۱۴-مرداد-۹۳ ۰۱:۰۹ صبح
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط Admin
ارسال پاسخ 

Bookmarks

چه کسانی کسی از این موضوع دیدن کردن
22 کاربردرحال خواندن این موضوع:
Admin (۱۴-مرداد-۹۳, ۱۱:۱۶ صبح)، Devboy (۲۶-آبان-۹۲, ۰۲:۴۷ عصر)، Amir Hossein (۸-مرداد-۹۲, ۱۱:۰۱ صبح)، safiran (۱۰-مرداد-۹۲, ۱۲:۱۸ صبح)، میدوری (۱۴-مرداد-۹۳, ۱۱:۵۸ عصر)، ehsanjojo (۱۲-خرداد-۹۲, ۰۹:۴۸ عصر)، moslem@11 (۸-مرداد-۹۲, ۰۹:۳۴ عصر)، 1690099569 (۱۳-تير-۹۲, ۱۰:۵۵ صبح)، zetros (۲۸-تير-۹۲, ۱۱:۵۷ عصر)، ashkan 07 (۳۱-مرداد-۹۲, ۰۷:۳۷ عصر)، alaei110 (۳۱-مرداد-۹۲, ۱۱:۲۰ عصر)، sinachelsea (۸-آبان-۹۲, ۱۰:۴۵ عصر)، yaserblack (۲۳-آبان-۹۲, ۰۳:۵۷ عصر)، saraei (۱۲-دي-۹۲, ۰۳:۳۶ عصر)، smaeil (۲۹-اسفند-۹۲, ۰۹:۴۲ عصر)، Mahyar-M (۴-تير-۹۳, ۰۵:۵۸ عصر)، sepehr19 (۱۴-تير-۹۳, ۰۹:۳۰ عصر)، jokeram (۳-مرداد-۹۳, ۱۲:۳۰ عصر)، freemars (۷-آذر-۹۳, ۰۱:۵۰ عصر)، جوکر (۱۷-بهمن-۹۵, ۱۲:۱۱ صبح)، reza.h16 (۲۵-تير-۹۷, ۱۰:۱۱ صبح)، cookiemonster1234 (۱۸-خرداد-۹۹, ۰۲:۳۹ صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان