Ubisoft قصد سورپرایز کردن مخاطبان در Assassin’s Creed IV را دارد.
زمان کنونی: ۱۰-فروردين-۰۳, ۱۰:۰۹ صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Ashkan
آخرین ارسال: Ashkan
پاسخ ها 1
بازدید 6039

ارسال پاسخ  ارسال موضوع 
Ubisoft قصد سورپرایز کردن مخاطبان در Assassin’s Creed IV را دارد.
نویسنده پیام
کاربر حرفه ای
*

وضعيت : آفلاین

اعتبار: 3

بیش از ADSL-2 Mb/S
بازي مورد علاقه
BattleFiled3
تیم محبوب
حالت من

سپاس ها 17
سپاس شده 64 بار در 61 ارسال

سطح: 21
اعتبار: 72 / 518
مهارت: 186 / 16,952
تجربه: 72 / 100

ارسال: #1
khatar Ubisoft قصد سورپرایز کردن مخاطبان در Assassin’s Creed IV را دارد.
سازنده عنوان Assassin’s Creed IV: Black Flag یعنی Jean Guesdon تایید کرده که آنها نخواهند گذاشت فرنچایز AC سقوط کند و با ایده هایی که دارند این عنوان را پا برجا نگه خواهند داشت.

[تصویر:  Assassins-Creed-4-blackbeard-kenway.jpg]
از Guesdon پرسیده شد اعتقاد او درباره رابطه بازی و طرفداران آن چیست و او ذهنیت خود را چنین بیان نمود:
((من فکر میکنم راهی که این فرنچایز در پیش گرفته به خواسته بازیبازان بوده!)) او اینچنین گفت.
((این وظیفه ماست تا ایده های جدید و زیبا را در بازی بکار ببریم تا باعث جلب رضایت بازیبازان شود و باعث محبوبیت هر چه بیشتر فرنچایز AC شود.
با توجه به روند بازیسازی ما با خلق شخصیت جدید و گیم پلی متنوع تر قصد داشتیم تا این فرنچایز را زنده نگه داریم و کارمان را به بهترین شکل ممکن انجام دهیم.))
جمع بزرگی از طرفداران بازی بخاطر عرضه زود هنگام Assassin’s Creed جدید نسبت به نسخه سوم ابراز نگرانی کردند که Guesdon ذکر کرده که عنوان جدید در اول یک spin-off بوده ولی بدلیل حجم بزرگ کار و ایده های جدید و شخصیت جدید تصمیم گرفته شد که این نسخه خود نسخه کامل و جدایی باشد.
((به هنگام آمدن عدد 4 به اسم این سری قصد تیم سازنده برآن شد که ایده های تازه را به بازی تزریق کنند و با افزودن گیم پلی متنوع تر نظیر بودن در نقش یک دزددریایی همگی باعث شد تا این نسخه یک نسخه جدا شود.))
منبع:پردیس گیم
۲۶-اسفند-۹۱ ۰۹:۴۵ عصر
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
آگهی
ارسال پاسخ 

Bookmarks

چه کسانی کسی از این موضوع دیدن کردن
1 کاربردرحال خواندن این موضوع:
cookiemonster1234 (۱۵-خرداد-۹۹, ۱۰:۵۶ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان