منتظر نسخه ی آزمایشی عنوان Battlefield 4 باشید
زمان کنونی: ۹-فروردين-۰۳, ۱۲:۵۸ عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Admin
آخرین ارسال: Admin
پاسخ ها 1
بازدید 6593

ارسال پاسخ  ارسال موضوع 
منتظر نسخه ی آزمایشی عنوان Battlefield 4 باشید
نویسنده پیام
مدیر کل سایت
مدیر کل سایت

وضعيت : آفلاین

اعتبار: 24

بیش از ADSL-2 Mb/S
بازي مورد علاقه
Mafia
تیم محبوب
حالت من

سپاس ها 424
سپاس شده 213 بار در 122 ارسال

سطح: 22
اعتبار: 82 / 546
مهارت: 208 / 18,883
تجربه: 87 / 100

ارسال: #1
news منتظر نسخه ی آزمایشی عنوان Battlefield 4 باشید
[تصویر:  images6-250x140.jpg]
به تازگی شرکت EAوDICE ناشر و سازنده ی عنوان Battlefield 4,در وب سایت رسمی این عنوان به طور رسمی اعلام کردند که نسخه ی آزمایشی این عنوان شوتر اول شخص در آسیا بر روی PS3 و در سرتاسر جهان بر روی سیستم عامل های مقصد عرضه می گردد.

به تازگی دو شرکت نامدار و مطرح صعنت گیم که بر روی عنوان Battlefield 4 در حال کار هستند در وب سایت رسمی این عنوان اعلام کردند که نسخه ی آزمایشی این عنوان موردانتظار در سرتاسر جهان عرضه می گردد که در طی یک پرسش و پاسخی که بین یکی از هواداران سری بازی های “میدان جنگ” و مسئولان شرکت EA رخ داد,وی این چنین سوال پرسید:

من یکی از طرفداران اصیل عنوان Battlefield 3 هستم,من میخواهم بدانم که چه پلتفرم هایی قادر به دسترسی نسخه ی آزمایشی عنوان “میدان جنگ ۴″می باشند؟

شما برای دسترسی به بتای این عنوان به همان پلتفرم های نهایی عنوان Battlefield 3 یعنی PC,PS3,X360 نیازمندید.این بتای منحصر به فرد در سرتاسر جهان و بر روی سیستم عامل های تایید شده ی این عنوان عرضه می گردد که در کشورهای آسیایی به خصوص ژاپن,گیمرها میتوانند تنها با کنسول PS3 به استقبال این نسخه ی بتا بروند.

اگر به یادتان بیاورید,در سال گذشته نیز شرکت Electronic Arts برای عنوان Medal Of Honor:Warfighter نیز قبل از عرضه ی رسمی اش,یک نسخه ی بتا از بازی منتشر نمود که با انتقاد شدید منتقدین و هوادان این سری روبه رو شد که در نهایت و پس از به فروش رسیدن نسخه های کم از این عنوان و دریافت نمرات ضعیف و بسیار ناامید کننده از سوی منتقدین,شعبه ی اصلی شرکت EA,سازنده ی این عنوان یعنی استودیو Danger Close را به طور رسمی تعطیل کرد که امیدواریم حداقل این اتفاقات نیز برای عنوان Battlefield 4 رخ ندهد.

هنوز تا به این لحظه تاریخ معینی برای عرضه ی این نسخه ی آزمایشی در نظر گرفته نشده است ولی در نهایت نسخه ی اصلی عنوان Battlefield 4 در تاریخ ۲۹ اکتبر سال ۲۰۱۳ میلادی برای پلتفرم های PC,PS3,PS4,X360,Xbox One عرضه می گردد.

در صورت مفید بودن پست از دکمه های [تصویر:  postbit_thx.gif] و [تصویر:  postbit_reputation.gif] استفاده کنید.
۲-خرداد-۹۲ ۰۱:۰۲ عصر
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
آگهی
ارسال پاسخ 

Bookmarks

چه کسانی کسی از این موضوع دیدن کردن
1 کاربردرحال خواندن این موضوع:
cookiemonster1234 (۱۵-خرداد-۹۹, ۱۱:۰۰ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان