رسمی:دیوید مویز به دنبال فابرگاس
زمان کنونی: ۳۱-فروردين-۰۳, ۰۸:۴۵ صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Amir Hossein
آخرین ارسال: Amir Hossein
پاسخ ها 1
بازدید 6642

ارسال پاسخ  ارسال موضوع 
نویسنده پیام
کاربر پیشرو
*

وضعيت : آفلاین

اعتبار: 4

ADSL-256 Kb/S
بازي مورد علاقه
تیم محبوب
حالت من

سپاس ها 22
سپاس شده 44 بار در 43 ارسال

سطح: 8
اعتبار: 3 / 189
مهارت: 30 / 6,255
تجربه: 57 / 100

ارسال: #1
دقایقی پیش سایت رسمی منچستریونایتد طی خبری که از کنفرانس مطبوعاتی دیوید مویز برداشت شده بود تایید کرد که باشگاه منچستریونایتد به دنبال جذب سسک فابرگاس از بارسلونا می باشد.

پایگاه هواداران منچستریونایتد در ایران - دیوید مویز تایید کرد که منچستریونایتد برای خرید هافبک بارسلونا سسک فابرگاس با این باشگاه در حال مذاکره می باشد.سرمربی منچستریونایتد در کنفرانسی خبری در سیدنی گفت که شیاطین سرخ تمایل دارند ستاره سابق آرسنال را به الدترافورد بیاورند و امیدوار هستند در طول دو روز آینده خبرهایی در این ارتباط بیاید.هنگامی که از مویز سوال شد که آیا او هرگونه پاسخی رسمی از سوی بارسلونا دریافت کرده است یا نه, مویز گفت: من نمی توانم دقیقا به شما چیزی بگویم. من با مدیر اجرایی باشگاه اد وودوارد که اکنون بر روی این انتقال کار می کند, در تماس هستم.من امیدوارم در روز های آینده اخبار بیشتری در این ارتباط در دست داشته باشم. اکنون در انگلستان, اواسط شب می باشد بنابراین ممکن است فردا یا روزهای آینده من اطلاعات بیشتری در رابطه با چگونگی این مذاکرات بدست بیاورم.ما نهایت تلاش خود را می کنیم تا بازیکنانی را به ترکیب تیم اضافه کنیم و خوشبختانه خبرهای خوبی در آینده نه چندان دوری خواهد رسید.[/b]
۲۹-تير-۹۲ ۰۶:۴۳ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
آگهی
ارسال پاسخ 

Bookmarks

چه کسانی کسی از این موضوع دیدن کردن
5 کاربردرحال خواندن این موضوع:
Admin (۲۹-تير-۹۲, ۰۸:۱۹ عصر)، Devboy (۲۹-تير-۹۲, ۰۶:۵۵ عصر)، Amir Hossein (۲۹-تير-۹۲, ۰۶:۴۳ عصر)، reza120000 (۱-مرداد-۹۲, ۰۸:۵۱ عصر)، cookiemonster1234 (۱-خرداد-۹۹, ۰۴:۱۵ صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان