حمایت اروین از مویز در مسئله رونی
زمان کنونی: ۱۰-فروردين-۰۳, ۰۴:۴۸ عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Amir Hossein
آخرین ارسال: Amir Hossein
پاسخ ها 1
بازدید 7204

ارسال پاسخ  ارسال موضوع 
نویسنده پیام
کاربر پیشرو
*

وضعيت : آفلاین

اعتبار: 4

ADSL-256 Kb/S
بازي مورد علاقه
تیم محبوب
حالت من

سپاس ها 22
سپاس شده 44 بار در 43 ارسال

سطح: 8
اعتبار: 3 / 189
مهارت: 30 / 6,224
تجربه: 57 / 100

ارسال: #1
دفاع سابق یونایتد دنیس اروین از اینکه دیوید مویز گفته است که وین رونی فروشی نیست, خوشحال است. در همین حین, خبرهایی نیز درباره پیشنهاد عظیم یونایتد برای خرید گرت بیل در جریان است..پایگاه هواداران منچستریونایتد در ایران – دنیس اروین خوشحال است که مویز به طور کاملا روشن بیان کرده است که وین رونی جایی نمی رود.مسئله ماندن یا رفتن رونی به طور کامل دوران حضور مویز در یونایتد را تحت تاثیر قرار داده است.از زمانی که سرآلکس فرگوسن مدعی شد رونی درخواست انتقال داده است تا مصدومیت همسترینگ رونی که منجر شد او در کمتر از ۲۴ ساعت پس از رسیدن به تایلند, تور پیش فصل منچستریونایتد را ترک کند, و عکس العمل منفی بازیکنان در قبال صحبت های مویز درباره نقش او در رد کردن پیشنهاد دیروز چلسی برای خرید رونی, این بازیکن باتجربه انگلیسی در مرکز توجهات قرار گرفته است.
.
[تصویر:  33327474620205187544.jpg]
.
به نظر می رسد نقش و جایگاه رونی در الدترافورد غیرقابل جبران است.هنوز یونایتد تاکید دارد که مهاجم خود را نخواهد فروخت و قصد دارد رونی تا پایان قرارداد خود که هنوز دو سال از اتمام آن باقی مانده است در یونایتد بماند.دنیس اروین خوشحال است که مویز بر سر حرف خود هنوز هست.این مدافع سابق تیم ملی ایرلند جنوبی گفت: وین بازیکن فوق العاده ای است, او در سالهایی که در باشگاه بوده است عملکرد بی نظیری داشته است و گل های بیشمار و حساسی برای ما زده است.
.
[تصویر:  95744075863044268970.jpg]
.
دیوید مویز سرمربی است. او تصمیم می گیرد.او گفته است که وین رونی جایی نمی رود. این حرف او برای من کافی است.آیا یونایتد همین وضعیت را می تواند, دنبال می کند, شرایطی که در آن نه باشگاه و نه خود بازیکن هیچ نشانه ای که وضعیت فعلی آنها را تغییر دهد, بروز نمی دهند.در کنار این اتفاقات, جدایی ناگهانی مدیر اجرایی باشگاه اد وووارد از اردوی تیم در استرالیا و بهانه او مبنی بر اینکه برای معامله نقل و انتقال فوری به منچستر برگشته است, شایعات درباره دلیل این سفر را افزایش داده است.نام هایی همچون سسک فابرگاس, ماروئن فلاینی و لیتون بینز همه در این ارتباط ذکر شده اند.هنوز, این شایعات درباره اهداف یونایتد گفته می شود, و وودوارد به هر ترتیب روز یکشنبه به انگلستان خواهد رسید, به نظر اتفاقی مهم رخ خواهد داد.این اتفاقات باعث شده است گزارش شود که این انتقال بزرگ در ارتباط با گرت بیل از تاتنهام می باشد, اگرچه یونایتد هنوز صحبت درباره این مسئله را رد می کند.اروین می گوید چنین شایعاتی پیرامون باشگاهی به بزرگی یونایتد طبیعی می باشد.او همچنین اعتقاد ندارد که چنین شایعاتی بر روی تیم که در سخت ترین بخش از تور پیش فصل خود قرار دارد, تاثیری بگذارد.اروین گفت: همیشه در این زمان از فصل شایعات بیشماری گفته می شود, خواه این شایعات درباره جایگاه شما باشد یا بازیکن دیگری.این شایعات بخشی از این حرفه بازیکن فوتبال بودن است.تمام فکر و ذکر من باید یکجا جمع شود و به بهترین وجه ممکن تمرین کنم زیرا شما می خواهید که تمرینات پیش فصل را به خوبی پشت سر بگذارید.دیوید مویز گفته است که وین رونی جایی نمی رود و همیشه صحبت ها درباره خریدهای یونایتد در جریان خواهد بود.بازیکنان تنها می توانند در واقع این شایعات را تکذیب کنند.
.
[تصویر:  81998280213736402558.jpg]
.
با بودن هوادارانی بیرون از هتل یونایتد در تمام مدت روز, مویز اعتراف می کند که خود او نیز تا حدودی در موقعیتی متفاوت از آنچه که در مرسی ساید دیده است, قرار دارد.مویز گفت: من از هم اکنون شوکه شده ام. ما به تایلند رفتیم و در راه سیدنی بودیم و همه جا شما با منچستریونایتد می روید, همه می خواهند بازیکنان را ملاقات کنند.درباره این شرایط می توان گفت, این تنها شروع کار است.حتی در جلسه ناهاری کاملا کاری که امروز در سیدنی داشت, مویز دوباره به این مسئله پی برد که چه وظیفه بزرگی را از فرگوسن گرفته است هنگامی که او به خانه مویز آمده است و به او گفته است که مربی بعدی یونایتد او می باشد.قبل از اینکه مویز به پرسش های سخت خبرنگاران درباره شغلش پاسخ دهد, او به تصاویر منتخبی که از عملکرد یونایتد در فصل گذشته انتخاب شده بود, نگاه کرد.مویز گفت: این برای اولین بار بود که من این کلیپ ها را دیدم و اکنون فکر می کنم “واو”.من بسیار خوش بختم که فرصت خوبی در اورتون داشتم.اما من اکنون به بزرگترین باشگاه جهان آمده ام. سرآلکس برای من یک تیم برنده و قهرمان را بجا گذاشته است. من سرمربیگری تیم قهرمان انگلستان را برعهده گرفته ام.شغل من این است که سعی کنم تمام چیزهایی را که شما در آن کلیپ ها دیدید, انجام دهم. تاریخچه این باشگاه فوق العاده است.من شانس بی نظیری دارم تا بر اساس این تاریخچه تیمی بسازم و تلاش کنم تا در فصل های آینده به افتخارات این باشگاه بیافزایم.
۲۹-تير-۹۲ ۰۶:۴۶ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط Admin ، Devboy
آگهی
ارسال پاسخ 

Bookmarks

چه کسانی کسی از این موضوع دیدن کردن
4 کاربردرحال خواندن این موضوع:
Admin (۲۹-تير-۹۲, ۰۸:۱۹ عصر)، Devboy (۲۹-تير-۹۲, ۰۹:۳۷ عصر)، Amir Hossein (۲۹-تير-۹۲, ۰۶:۴۶ عصر)، cookiemonster1234 (۱-خرداد-۹۹, ۰۵:۰۴ صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان