مستقیم کردن لینک های شما در این تاپیک(رعایت قوانین پست اول الزامیست)
زمان کنونی: ۱۰-فروردين-۰۳, ۰۱:۴۴ صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Amir Hossein
آخرین ارسال: Amir Hossein
پاسخ ها 1
بازدید 7184

ارسال پاسخ  ارسال موضوع 
مستقیم کردن لینک های شما در این تاپیک(رعایت قوانین پست اول الزامیست)
نویسنده پیام
کاربر پیشرو
*

وضعيت : آفلاین

اعتبار: 4

ADSL-256 Kb/S
بازي مورد علاقه
تیم محبوب
حالت من

سپاس ها 22
سپاس شده 44 بار در 43 ارسال

سطح: 8
اعتبار: 3 / 189
مهارت: 30 / 6,223
تجربه: 57 / 100

ارسال: #1
thumb مستقیم کردن لینک های شما در این تاپیک(رعایت قوانین پست اول الزامیست)
درود دوستان
قبل از زدن پست در این تاپیک حتما این پست را کامل مطالعه فرمایید.

کار این تاپیک چیست؟
این تاپیک برا مستقیم کردن لینک و انتقال اون از لینک های غیرمستقیم به لینک های مستقیم هست.
یه گروه هستند که با روش های مختلف می تونند لینک هایی مثل rapidshare و مگا آپلود و تورنت و ... رو به لینک مستقیم تبدیل کنند.
یه گروه هم لینک هایی دارند از این سایت ها و نیاز دارند تا یکی پیدا بشه و اونارو مستقیم کنه تا بتونند راحت دانلود کنند.
تو این تاپیک قرار است این کار انجام شود.
توجه: نیاید بگین لینک مستقیم فلان فیلم رو میخوام!بلکه شما باید لینک رو بدید و ما اون لینک رو مستقیم می کنیم.
========
قوانین و شرایط (برای کاربران و لیچرها):
درخواست افرادی که قوانین و شرایط را رعایت نکنند بی پاسخ خواهد ماند.
1- از گذاشتن لینک های خلاف احکام و قوانین اسلام،ایران و انجمن پشیرو جدا" خودداری کنید.
2- از دادن درخواست در پیام خصوصی خودداری کنید.
3- تا جایی که امکان دارد توضیحی مختصر در مورد فایلی که گذاشتید بدهید.
4- از زدن پست های اضافی و پست های پشت سر هم مثل "پاسخ من چی شد" و ... خودداری کنید.شکیبا باشید تا هر کس توانست مستقیم کند.چون این کار زمان بر هست برتری پاسخ ها علاوه بر ترتیب درخواست ها به عواملی چون حجم درخواست ها و ... نیز بستگی دارد.
5-
با توجه به دشواری که برای مستقیم کردن لینک ها وجود داره شایسته است از فردی که لینک را مستقیم کرده تشکر کنیم.جهت تشکر کردن به هیچ وجه پست تشکر نزنید و فقط از دکمه تشکر ([تصویر:  postbit_thx.gif]) استفاده نمایید.
6- جلوتر درخواست ندهید بلکه خودتان هر نوبت بیایید و بر اساس محدودیت ها درخواست جدید رو ارائه کنید.یعنی نیایید 10 تا لینک بدید بگید امروز 5 تا رو مستقیم کن و فردا هم 5 تای دیگر رو!
7- از دوستانی که در مستقیم کردن لینک ها همکاری می کنند درخواست می شود لینک هایی که ناسازگار با این قوانین و محدودیت ها و نکات پست اول هستند را مستقیم نکنند.
8- این پست ممکن است آپدیت شود.زود به زود بخونیدش!
9- برای آشناسازی با سایت های مستقیم کننده و آپلود سنتر ها و یا گذاشتن نام کاربری و رمز عبور آنها از ارسال پست در این تاپیک پرهیز کنید.
10- هر کسی می تواند در این تاپیک همکاری کند اما توجه داشته باشید این تاپیک کاملا رایگان است پس در قبال مستقیم کردن از تبلیغ و دریافت پول و ... (!) بپرهیزید.همچنین از دادن لینک که مثلا برای اینکه لینکتون رو مستقیم کنم به فلان جا بیایید خودداری کنید.
11- تا زمانی که به درخواست شما پاسخ داده نشده از ارسال درخواست جدید خودداری کنید.
12- در هر نوبت تمام درخواست های خود را فقط در یک پست ارسال کنید.
13- در صورت امکان در نظر سنجی شرکت نموده و این تاپیک را به سایر دوستانتان نیز معرفی کنید.

14- در پست خود حتما ذکر بفرمایید که نیاز دارید لینک ها تا چه مدت باقی بمانند؟
15- حتما قبل از ارسال پست از سلامت لینک ها مطمئن شوید.
16- لینک ها را با استفاده از دکمه "
[تصویر:  n4lvh5h1foepwsthqpjy.png]" داخل تگ کد قرار دهید تا برای مستقیم کردن لینک ها نیازی به باز کردنشان نباشد.توجه کنید قبل از اینکه بزارین تو تگ کد با دکمه" [تصویر:  unlink.gif]" از حالت لینک خارجش کنید.
17- بهتر است درخواست کننده سایتی را برای انتخاب مقصد انتخاب کنه اما این بدان معنی نیست که حتما باید لیچر روی اون سایت فایل رو آپلود کنه و تصمیم نهایی برعهده لیچر است و در ضمن سایت مقصد نباید ***** باشد.

========
محدودیت ها برای کاربران درخواست دهنده:
در درخواست ها تمامی موارد زیر باید رعایت شود.در صورت عدم رعایت محدودیت ها درخواست شما بی پاسخ می ماند.

1- محدودیت پست:فعلا نداریم.
2- محدودیت حجم کلی:فعلا نداریم.
3- محدودیت تعداد لینک:
در هر نوبت هر نفر حداکثر 5 لینک می تواند درخواست بدهد.
محدودیت حجمی هر لینک:فعلا نداریم.
نکته: فعلا محدودیت زمانی 24 ساعته نداریم اما لطفا تا زمانی که لینک های شما مستقیم نشده درخواست جدید ندهید.
========
علت وجود محدودیت:
1- محدودیت حجم هر لینک:بعضی ها با استفاده از رپیدلیچ و ... مستقیم می کنند بعضی هم با اکانت رپیدشر و رپیدباز و ... .با توجه به فشار زیادی که رپیدلیچ و مانند اون ها رو سرورشون میارن اغلب رپیدلیچ ها محدودیت دارند که مثلا هر فایل فلان قدر حجم داشته باشه.اغلبشون محدودیتشون 100 مگ هست.به علاوه حتی در موارد نامحدود یا کسانی که اکانت دارند هم اگه فایل حجمش بالا باشه زمان زیادی واسه مستقیم شدنش میبره...
2- محدودیت تعداد لینک ها:مثلا اگه کسی 100 تا فایل 1 مگی بده (البته 1 مگ که راحت دانلود میشه.مثال بود فقط) بعد اونی که مستقیم میکنه باید دونه دونه بشینه 100 تا لینک رو مستقیم کنه.[تصویر:  icon_mrgreen.gif] حتی کسانی که اکانت رپیدباز دارند هم می توانند فقط 7 لینک را همزمان مستقیم کنند.
3- محدودیت تعداد پست:اولا باعث میشه کسی چند تا یوزر نزنه و اقدام به رفع محدودیت ها نکنه و اگه بخواد یوزر بزنه باید مقدار خاصی پست مفید بده...
دوما باعث ترغیب کاربران جدید و یا کم کار به فعالیت بیشتر و انشاالله پیشرفت روزافزون و بیشتر ترفندستان عزیزمان می شود.

گفتم که اگه هر کدوم از محدودیت ها رو برداریم چه مشکلاتی پیش میاد.حالا اگه در آینده درخواست کننده بیشتر بشه و محدودیتی نباشه مشکلات چند برابر میشه...[تصویر:  icon_mrgreen.gif]
پس این محدودیت ها لازم است!
=======
سایر نکات:
1- این تاپیک بستری رو فراهم میاره برای مستقیم کردن لینک هاتون و اینکه من این تاپیک رو زدم به این معنی نیست که تمام لینک ها رو من مستقیم میکنم...ولی تا جایی که در توانم باشه کمک میکنم.
2 - هر کسی میتونه تو این تاپیک همکاری کنه و به مستقیم کردن لینک های دوستان کمک کنه.فقط قبلش قوانین رو بخونه و لینک های خلاف قوانین رو مستقیم نکنه.همچنین یه هماهنگی با من یا یکی از بچه هایی که تو تاپیک لینکارو مستقیم میکنه،انجام بدن.
3- نظر و ... هم اگر دارید خوشحال میشم بشنوم فقط واسه اینکه تاپیک شلوغ نشه تو پیام خصوصی یا پروفایل.
4- لطفا ما رو تو رودربایستی قرار ندهید و تحت هر شرایطی از قوانین پیروی کنید!قوانین برای همه یکسان اجرا خواهد شد.
5- با توجه به این که هر عزیزی که در مستقیم کردن لینک ها همکاری میکنه با توجه به بودجه مالی (برای خرید اکانت بعضی سایت های مستقیم کننده لینک) و حوصله و وقت و ... مدت محدودی قادر به همکاری هست برای رفاه حال زحمت کشان عرصه لیچ (
[تصویر:  icon_mrgreen.gif] ) این عزیزان نظراتشون رو در مورد محدودیت های مورد نظرشون به من بگویند (دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
) تا با جمع بندی نظرات دوستانی که همزمان مشغول مستقیم کردن هستند محدودیت ها در صورت نیاز تغییر کنه و اگر در هر بازه زمانی یک نفر مستقیم کردن لینک ها رو به عهده داشته باشه در صورت نیاز نظر همون فرد به تنهایی اعمال میشه.

=======
پرسش های متداول:
1- این لینک ها تا چه مدت باقی می مانند؟
بستگی به سایتی داره که فایل روی اون قرار داره.مثلا:
الف- لینک های adrive دائمی هستند البته adrive هر چند وقت یکبار که مدتشو دقیق نمیدونم فایل ها رو از حالت share شده خارج میکنه اما پاک نمیکنه!پس این بستگی داره که فردی که مستقیم کرده تا چه مدت لینک رو نگه داره...
ب- لینک های rapidbaz دقیق اطلاع ندارم ولی حدودا 21 روز فکر کنم باقی میمونند.

و این رو دوباره یادآوری کنم:

هر کسی میتونه تو این تاپیک همکاری کنه و به مستقیم کردن لینک های دوستان کمک کنه.فقط قبلش قوانین رو بخونه و لینک های خلاف قوانین رو مستقیم نکنه.همچنین یه هماهنگی با من یا یکی از بچه هایی که تو تاپیک لینکارو مستقیم میکنه،انجام بدن.

با تشکر
[تصویر:  rose.gif]
۵-مرداد-۹۲ ۱۲:۵۵ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط Admin
آگهی
ارسال پاسخ 

Bookmarks

چه کسانی کسی از این موضوع دیدن کردن
5 کاربردرحال خواندن این موضوع:
Admin (۶-مرداد-۹۲, ۰۸:۵۹ صبح)، Vahid2012 (۱۴-مرداد-۹۲, ۰۵:۱۲ عصر)، Amir Hossein (۷-مرداد-۹۲, ۰۳:۵۵ صبح)، moslem@11 (۷-مرداد-۹۲, ۱۰:۳۲ صبح)، cookiemonster1234 (۱-خرداد-۹۹, ۰۴:۵۸ صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان