مد های عمومی Euro Truck Simulator 2
زمان کنونی: ۹-فروردين-۰۳, ۰۴:۲۴ عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان
نویسنده: ali8075
آخرین ارسال: amirkh056
پاسخ ها 115
بازدید 428898

ارسال پاسخ  ارسال موضوع 
مد های عمومی Euro Truck Simulator 2
نویسنده پیام
مدیر انجمن بازیهای کامپیوتری
*

وضعيت : آفلاین

اعتبار: 5

ADSL-512 Kb/S
بازي مورد علاقه
Crysis3
تیم محبوب
حالت من

سپاس ها 3
سپاس شده 64 بار در 35 ارسال

سطح: 8
اعتبار: 3 / 179
مهارت: 28 / 5,906
تجربه: 18 / 100

ارسال: #31
RE: مد های عمومی Euro Truck Simulator 2
مد از بین بردن محدودیت 90 کیلومتر سرعت ماشین ها قابل افزایش بیش از 120 کیلومتر

مسیر انتقال :

Documents\Euro Truck Simulator 2

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۲۰-دي-۹۱ ۰۶:۱۶ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط Admin ، hosein-scr ، bahramikia
آگهی
کاربر جدید
*

اعتبار: 1

بازي مورد علاقه
تیم محبوب
حالت من

سپاس ها 0
سپاس شده 1 بار در 1 ارسال

سطح: 1
اعتبار: 0 / 0
مهارت: 0 / 0
تجربه: 0 / 100

ارسال: #32
سلام میشود مد سرعتگیر دربازی یوروتراک را بگذاریدSmiley31
۲۱-اسفند-۹۱ ۰۸:۴۶ عصر
 سپاس شده توسط bahramikia
مدیر ارشد انجمن
مدیر ارشد انجمن

اعتبار: 10

WiMAX-512 Kb/S
بازي مورد علاقه
socom confrontation
تیم محبوب
حالت من

سپاس ها 15
سپاس شده 118 بار در 70 ارسال

سطح: 21
اعتبار: 73 / 523
مهارت: 190 / 17,666
تجربه: 94 / 100

ارسال: #33
دانلود مد سرعت و آسیب ناپذیری ماشین در بازی یورو تراک 2
[تصویر:  iocrx3nw22phi1ek87i.jpg]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[/b]
پسورد:

منبع: سایت فایر دی الــــــ
توجه:
مد را در داخل پوشه Documents/Euro Truck Simulator/mod بریزید.این رو هم در یاد داشته باشید که هر دو مد را نمیتوانید در پوشه مد بریزید.

(حتما بخونید)98

(بیش از 30 صفحه بازی های سگا + مبدل )
66

sasan11teh@yahoo.com
۲۲-اسفند-۹۱ ۱۱:۴۱ صبح
 سپاس شده توسط Admin ، bahramikia ، omid8261
کاربر جدید
*

اعتبار: 0

بازي مورد علاقه
تیم محبوب
حالت من

سپاس ها 11
سپاس شده 5 بار در 5 ارسال

سطح: 2
اعتبار: 0 / 25
مهارت: 3 / 805

ارسال: #34
خیلی ممنون بابت قرار دادن مدهای این بازی خدا خیرتون بده.
۵-فروردين-۹۲ ۰۱:۲۸ عصر
 سپاس شده توسط aghil321
آگهی
کاربر جدید
*

بازي مورد علاقه
تیم محبوب
حالت من

سپاس ها 8
سپاس شده 4 بار در 3 ارسال

اعتبار: 0 / 15
مهارت: 2 / 483
تجربه: 60 / 100

ارسال: #35
دستتون درد نکنه آقا علیRolleyes
۱۸-فروردين-۹۲ ۰۷:۲۶ عصر
 سپاس شده توسط Admin ، aghil321
کاربر جدید
*

بازي مورد علاقه
تیم محبوب
حالت من

سپاس ها 0
سپاس شده 2 بار در 1 ارسال

ارسال: #36
وااااااااااااایییییییی عالیهههه دمت گرم اصن نمیشه کنترلش کرددد
۱۶-ارديبهشت-۹۲ ۰۹:۴۷ عصر
 سپاس شده توسط Admin ، bahramikia
کاربر جدید
*

بازي مورد علاقه
تیم محبوب
حالت من

سپاس ها 0

ارسال: #37
سلام . داداش من همون کاری که گفتی رو انجام دادم و لی فرقی نکرد.باید چی کار کرد؟
۱۸-ارديبهشت-۹۲ ۰۵:۲۷ عصر
 سپاس شده توسط bahramikia
آگهی
کاربر جدید
*

بازي مورد علاقه
تیم محبوب
حالت من

سپاس ها 0
سپاس شده 0 بار در 0 ارسال

ارسال: #38
اقا دمت گرم کار کرد
مرسییییییییییییییییییییییییییییی
۲۲-ارديبهشت-۹۲ ۱۲:۴۹ صبح
کاربر جدید
*

اعتبار: 1

بازي مورد علاقه
تیم محبوب
حالت من

سپاس ها 0
سپاس شده 2 بار در 1 ارسال

ارسال: #39
(۱۸-ارديبهشت-۹۲ ۰۵:۲۷ عصر)mosi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام . داداش من همون کاری که گفتی رو انجام دادم و لی فرقی نکرد.باید چی کار کرد؟
بعد از ریختن فایل تو پوشه ی مورد نظر اگر اولین باری است که بازی را اجرا میکنی یک صفحه میاد که باید اسمت را و راننده ات را و... انتخاب کنی سمت راست اسم مد ها میاد کافی که هر کدوم را میخواهی تیک بزنی
و اما اگر قبلا در بازی سیوی داری بازی که شروع میشه سمت راست زیر عکس راننده ات گزینه ای هست به نام profile روی اون کلیک میکنی و بعد روی راننده ی خودت کلیک میکنی و edit را میزنی
بعد سمت راست مد های مورد نظر را تیک میزنی بعد aplay رو میزنی بعد continue انشاءالله درست میشه
اللهم عجل لولیک الفرج
۱۰-خرداد-۹۲ ۱۱:۴۴ صبح
 سپاس شده توسط Admin ، bahramikia
کاربر جدید
*

بازي مورد علاقه
تیم محبوب
حالت من

سپاس ها 0

ارسال: #40
با عرض خسته نباشیدوسلام به کاربران و مدیر گرامی این سایت.............من یکی از دیوانه های این بازی ام و به صورت حرفه ای اون رودنبال میکنم وفعلا هم چند وقتی هست که در صدد ساخت یک سایت بزرگ برای دانلودتمامیmodهای euro truck simulator هستم فقط به دوتا مشکل بر خوردم که اونم این هستش:
من زمانی که مدهاراداخل پوشه ی مد میریزم بعضی هاشون انگار که مشکل داره وبازی لود نمیشه وبعضی هاشونم نه در صورتی که این modهارو از یه سایت معتبر دانلود کردم وتمامی کاربران اون سایت از این مدها راضی بودن..................
مشکل دوم:من توی بسیاری از سایت ها دیدم که نوشته بودن اگر به پوشه ی بازی رفته وقایل config روباز کرده وconsol"0"رابه"1"وdeveloper"0"رابه"1"تبدیل کنیم ودر بازی دکمه~رازده ودر آنجاcheat moneyرابنویسیم به ما پول اضافه میشود اما نشد.....
اگه بتونید کمکم کنید ممنون میشم..............
mohammadbahmani38@yahoo.com
mbahmani7860@yahoo.com
mohammad38@yahoo.com
اگه تونستید به من ایمیل بزنید..........یاباهام تماس بگیرید.......
0936479118198
۳۱-خرداد-۹۲ ۱۰:۰۶ عصر
 سپاس شده توسط bahramikia
آگهی
ارسال پاسخ 

Bookmarks

چه کسانی کسی از این موضوع دیدن کردن
100 کاربردرحال خواندن این موضوع:
Admin (۸-تير-۹۵, ۱۲:۳۳ عصر)، Vahid2012 (۱-مهر-۹۲, ۰۹:۳۸ صبح)، Devboy (۲۱-آذر-۹۲, ۰۹:۵۶ عصر)، kianoosh (۹-مهر-۹۲, ۱۰:۳۵ صبح)، Amir Hossein (۱۵-مرداد-۹۲, ۰۸:۴۹ عصر)، marmuz (۲-مرداد-۹۲, ۰۷:۰۲ عصر)، safiran (۱۰-مرداد-۹۲, ۱۲:۱۸ صبح)، matin45 (۷-تير-۹۲, ۰۲:۳۸ عصر)، iman.air (۷-تير-۹۲, ۱۱:۲۳ صبح)، ayb1 (۱۶-آبان-۹۲, ۰۸:۳۸ صبح)، ali5240 (۱۲-آبان-۹۲, ۱۱:۲۶ عصر)، abbasgh20 (۱۱-شهريور-۹۲, ۰۱:۰۲ عصر)، 00000 (۹-خرداد-۹۲, ۰۶:۴۰ صبح)، poriya72 (۲۶-مرداد-۹۲, ۰۳:۲۰ صبح)، ALI0098 (۱۳-شهريور-۹۲, ۱۱:۵۸ صبح)، yghasmi (۲۹-خرداد-۹۲, ۱۱:۱۳ صبح)، bfy (۱۱-مهر-۹۲, ۰۶:۰۱ عصر)، ehsan.b2247 (۱۷-خرداد-۹۲, ۱۱:۰۵ عصر)، meysamgazme (۱۲-تير-۹۲, ۰۳:۰۲ عصر)، Rezab17 (۲۵-خرداد-۹۲, ۰۸:۴۴ صبح)، nazaninbahar (۱۰-خرداد-۹۲, ۰۸:۴۰ صبح)، hosein (۸-خرداد-۹۲, ۱۰:۲۵ صبح)، aminshakeriyan (۸-شهريور-۹۲, ۱۱:۴۳ عصر)، ali4030 (۱۴-خرداد-۹۲, ۱۰:۳۸ عصر)، mehdikhaledi1361 (۷-تير-۹۲, ۱۲:۴۵ عصر)، محمد1392 (۱۱-خرداد-۹۲, ۱۰:۲۲ صبح)، 123456789 (۱۰-خرداد-۹۲, ۰۲:۱۰ صبح)، saeed1 (۱۰-خرداد-۹۲, ۱۲:۰۷ عصر)، مهران علیپور (۱۰-شهريور-۹۲, ۰۱:۳۳ عصر)، حمید (۲۹-خرداد-۹۲, ۱۱:۲۶ صبح)، qqmmm (۱۲-خرداد-۹۲, ۰۵:۰۳ عصر)، amiralizadeh (۱۲-خرداد-۹۲, ۰۵:۱۸ عصر)، mithraskbh (۱۲-خرداد-۹۲, ۱۱:۰۶ عصر)، حسین شیروانی (۱۳-خرداد-۹۲, ۰۶:۲۸ صبح)، 8323660 (۱۳-خرداد-۹۲, ۱۱:۵۸ صبح)، djsina (۲۴-خرداد-۹۲, ۰۲:۰۳ صبح)، mirpanj (۲۱-خرداد-۹۲, ۰۵:۳۵ عصر)، mostaqim (۱۳-خرداد-۹۲, ۰۳:۳۸ عصر)، mohamad9245 (۱۴-خرداد-۹۲, ۰۸:۳۴ عصر)، abureihan (۱۴-خرداد-۹۲, ۰۹:۰۳ عصر)، st00045 (۱۵-خرداد-۹۲, ۰۵:۱۹ صبح)، iman_beygi (۱۵-خرداد-۹۲, ۱۲:۱۵ عصر)، juve (۶-تير-۹۲, ۱۰:۵۹ صبح)، سهیل (۲۳-خرداد-۹۲, ۰۹:۰۰ عصر)، batman (۱۶-خرداد-۹۲, ۰۲:۳۰ عصر)، orand (۱۶-خرداد-۹۲, ۰۷:۱۳ عصر)، nima7 (۱۶-خرداد-۹۲, ۰۹:۰۰ عصر)، Masuodtohi (۱۶-خرداد-۹۲, ۱۰:۲۶ عصر)، arash0441 (۱۷-خرداد-۹۲, ۰۲:۱۷ صبح)، pishroforum (۱۷-خرداد-۹۲, ۰۳:۳۲ عصر)، ali.zelzeleh (۱۸-خرداد-۹۲, ۱۲:۰۴ عصر)، alireza77 (۲۲-خرداد-۹۲, ۱۱:۴۲ صبح)، apadana72 (۱۸-خرداد-۹۲, ۰۹:۰۳ عصر)، امین عموزاد (۱۹-خرداد-۹۲, ۰۴:۱۸ عصر)، ASDF (۲۰-خرداد-۹۲, ۰۵:۵۲ عصر)، thrall (۲۱-خرداد-۹۲, ۰۶:۲۰ عصر)، safir22 (۲۱-خرداد-۹۲, ۱۰:۴۳ عصر)، Parsa (۱-تير-۹۲, ۰۴:۱۵ عصر)، gerdoo (۲۳-خرداد-۹۲, ۱۰:۴۴ صبح)، saeedrvd (۲۲-خرداد-۹۲, ۱۰:۱۷ صبح)، pezh (۲۲-خرداد-۹۲, ۰۵:۰۰ عصر)، tss (۲۵-خرداد-۹۲, ۰۹:۳۳ صبح)، علی0111 (۲۳-خرداد-۹۲, ۰۶:۴۰ عصر)، mohamad440 (۲۶-مرداد-۹۲, ۱۱:۲۸ صبح)، ashz (۲۴-خرداد-۹۲, ۱۲:۴۹ عصر)، mahdi123447 (۲۴-خرداد-۹۲, ۰۲:۰۹ عصر)، h0000d900 (۲۴-خرداد-۹۲, ۰۲:۱۵ عصر)، poria (۱۹-تير-۹۲, ۰۳:۳۰ صبح)، koolak4 (۲۸-خرداد-۹۲, ۱۱:۲۶ صبح)، هادی (۲۶-خرداد-۹۲, ۱۲:۴۰ صبح)، shayan451 (۲۶-خرداد-۹۲, ۰۹:۴۵ صبح)، سیدحسین (۱-تير-۹۲, ۰۲:۲۴ عصر)، roben63 (۲۶-خرداد-۹۲, ۰۱:۳۳ عصر)، mjh (۲۸-خرداد-۹۲, ۰۲:۴۲ صبح)، mimi7466 (۲۶-خرداد-۹۲, ۰۳:۱۷ عصر)، koosha (۲۶-خرداد-۹۲, ۰۴:۴۷ عصر)، علی علی زاده (۲۸-تير-۹۲, ۱۱:۲۹ عصر)، شمه (۱۲-مرداد-۹۲, ۰۷:۳۳ صبح)، reza_nafas021@yahoo.com (۲۷-خرداد-۹۲, ۰۲:۱۸ عصر)، fmx (۲۸-خرداد-۹۲, ۱۱:۲۵ صبح)، moslem@11 (۱۵-مرداد-۹۲, ۰۲:۴۲ عصر)، kingessi (۲۸-خرداد-۹۲, ۰۱:۳۲ عصر)، farzad70 (۲۹-خرداد-۹۲, ۱۱:۰۹ صبح)، Freedom Fighter (۲۹-خرداد-۹۲, ۰۳:۰۱ عصر)، khar (۲۹-خرداد-۹۲, ۱۱:۳۵ عصر)، arminfakoor (۸-مهر-۹۲, ۰۸:۰۷ عصر)، khalil (۳۰-خرداد-۹۲, ۰۹:۴۳ عصر)، khem (۲۵-مرداد-۹۲, ۰۸:۰۲ عصر)، mohammad38 (۱-تير-۹۲, ۰۸:۲۰ صبح)، yas3r (۱۷-آبان-۹۲, ۱۲:۲۳ صبح)، stress (۲-تير-۹۲, ۱۰:۵۸ صبح)، 123456789123456789 (۲-تير-۹۲, ۰۹:۳۷ عصر)، ali66lili (۳-تير-۹۲, ۰۲:۲۷ عصر)، مینا (۶-تير-۹۲, ۱۰:۴۱ صبح)، AmirRezA (۶-تير-۹۲, ۰۲:۴۰ عصر)، unknown (۶-تير-۹۲, ۰۷:۲۴ عصر)، pouya12 (۷-تير-۹۲, ۰۷:۰۲ عصر)، miladeng (۷-تير-۹۲, ۰۹:۵۹ عصر)، crespo (۹-تير-۹۲, ۰۷:۴۹ صبح)، miad (۹-تير-۹۲, ۱۲:۰۶ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان