انجمن پیشرو.پیشرو در علم و ورزش
آینده کنترل های تلویزیون +عکس - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن پیشرو.پیشرو در علم و ورزش (http://pishroforum.ir)
+-- انجمن: بخش‌‌های متفرقه (/forumdisplay.php?fid=28)
+--- انجمن: عمومی (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- موضوع: آینده کنترل های تلویزیون +عکس (/showthread.php?tid=1262)آینده کنترل های تلویزیون +عکس - Ashkan - ۲۱-اسفند-۹۱ ۰۸:۴۵ صبح

آینده کنترل های تلویزیون +عکس

"ساراجاو" طراحی است که قصد دارد تغییراتی را در کنترل های تلویزیون ایجاد کند که در نوع خود جالب است و البته باید گفت اولین بار است که کنترل ها در حال تغییر یافتن هستند.
به گزارش گروه خواندنی های باشگاه خبرنگاران، کنترل های تلویزیون از روزها اول به همین شکل امروزی بوده اند و در این مدت تفاوت آنچنانی نکرده است و تنها برخی دکمه های خاص به آن اضافه شده است.

"ساراجاو" طراحی است که قصد دارد تغییراتی را در کنترل های تلویزیون ایجاد کند که در نوع خود جالب است و البته باید گفت اولین بار است که کنترل ها در حال تغییر یافتن هستند.

[تصویر:  901957_856.jpg]


این کنترل قرار است به عنوان وسیله ای منحصر به فرد برای ارتباط با کاربران استفاده شود و به راحتی تمامی مشکلات علمی شما را در مورد استفاده از تلویزیون های آینده و نوع استفاده از آن ها را برطرف می کند. این کنترل همچنین برای هر کاربر قابل برنامه ریزی است تا با توجه به سلیقه فردی که آن را در دست گرفته است کار خود را انجام دهد.

با توجه به شیشه ای بودن این کنترل می تواند به صفحه نمایش از برنامه های هر شبکه برای شما تبدیل شود تا قبل از آنکه شبکه را تعویض کنید نگاهی به برنامه های آن داشته باشید.

[تصویر:  901958_659.jpg]


از امکانات جانبی این کنترل می توانیم به دستیار سخنگو، بلوتوث، وای فای، دوربین 8 مگاپیکسلی و ... اشاره کرد که از هر نظر منحصر به فرد و پیش از این نمونه ای مشابه آن نبوده است.

این کنترل به راحتی در دست قرا گرفته و فعلا نام "Loupe" برای آن در نظر گرفته شده است اما همچنان نام اصلی و آینده آن مشخص نیست. این کنترل می تواند نسل تلویزیون ها را نیز به نرمی پیشرفته کند.

[تصویر:  901959_233.jpg]