انجمن پیشرو.پیشرو در علم و ورزش
دانلود تمامی ترینر های بازی جنگ صلیبی 1 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن پیشرو.پیشرو در علم و ورزش (https://pishroforum.ir)
+-- انجمن: بازیهای کامپیوتری (/forumdisplay.php?fid=83)
+--- انجمن: رمز ، ترینر ، پچ ، کرک و سایر افزودنیهای بازی ها (/forumdisplay.php?fid=89)
+--- موضوع: دانلود تمامی ترینر های بازی جنگ صلیبی 1 (/showthread.php?tid=666)

صفحه‌ها: 1 2 3

RE: دانلود تمامی ترینر های بازی جنگ صلیبی 1 - alfa - ۳۰-دي-۹۳ ۰۳:۰۰ عصر

چرا ترینتر من کار نمکنه هانSmiley26Smiley26Smiley26Smiley26Smiley26Smiley26969696

RE: دانلود تمامی ترینر های بازی جنگ صلیبی 1 - Han Hyo joo - ۲۳-اسفند-۹۳ ۰۳:۰۰ عصر

عالی بود ترینر بازی قلعه2 را هم بگزارید لطفا

RE: دانلود تمامی ترینر های بازی جنگ صلیبی 1 - milad.pmp - ۱۷-آبان-۹۴ ۰۴:۵۱ عصر

salam vase man faal nashood...chikar bayad bokonam???

RE: دانلود تمامی ترینر های بازی جنگ صلیبی 1 - MAMALI - ۲۶-آبان-۹۵ ۰۳:۵۸ عصر

من اون زیپ رو اکسترت کردم اجرا شده فایلش. ولی بعد باید چیکار کنم لطفا مراحل دقیق برام توزیح بدید ممنون میشم سرررررریع لطفاااااSmiley23Smiley23Smiley23Smiley23Smiley23Smiley23

RE: دانلود تمامی ترینر های بازی جنگ صلیبی 1 - Admin - ۲۶-آبان-۹۵ ۰۹:۰۲ عصر

(۲۶-آبان-۹۵ ۰۳:۵۸ عصر)MAMALI نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من اون زیپ رو اکسترت کردم اجرا شده فایلش. ولی بعد باید چیکار کنم لطفا مراحل دقیق برام توزیح بدید ممنون میشم سرررررریع لطفاااااSmiley23Smiley23Smiley23Smiley23Smiley23Smiley23

بعد از اجرا فایل مقادیر موردنیاز را وارد کنید سپس از طریق گزینه Launch بازی را اجرا کنید.

RE: دانلود تمامی ترینر های بازی جنگ صلیبی 1 - Ali1233 - ۲۰-دي-۹۵ ۰۷:۵۰ عصر

این سایت (
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
) ترفند های بازی رو میزاره ترینر و رمز و..

و به تازگی یک کتاب جدید درمورد این بازی منتشر کرده که توش آموزش های زیادی هست از جمله آموزش همه ی ساختمان های بازی

و..

آموزش رو در سایت
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ببینه و
رو هم که به تازگی منتشر شده رو میتونید در
دانلود کنید.

shc1.ir/دانلود-کتاب-pdf-آموزش-بازی

همچنین کتاب رو هم پیوست کردم

RE: دانلود تمامی ترینر های بازی جنگ صلیبی 1 - Ali1233 - ۸-بهمن-۹۵ ۱۲:۵۶ عصر

ترینر بازی های جنگهای صلیبی رو هم میتونید ازدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دانلود کنید این هم لینک دانلود ترینر های بازی:

[b]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/u]
[b]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/i]

RE: دانلود تمامی ترینر های بازی جنگ صلیبی 1 - saeednadi - ۱۲-آبان-۹۶ ۱۱:۰۹ صبح

سلام میشه بگید چطوری دانلودش کنم
ممنونتون میشم

RE: دانلود تمامی ترینر های بازی جنگ صلیبی 1 - Admin - ۱۴-آبان-۹۶ ۱۲:۰۱ عصر

(۱۲-آبان-۹۶ ۱۱:۰۹ صبح)saeednadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام میشه بگید چطوری دانلودش کنم
ممنونتون میشم
لینک دانلود

RE: دانلود تمامی ترینر های بازی جنگ صلیبی 1 - mahhhhdi - ۲-دي-۹۷ ۰۶:۴۰ صبح

رمز میزنم میگه ناموفق