انجمن پیشرو.پیشرو در علم و ورزش
تاپیک اختصاصی آموزش آنلاین بازی کردن GTA Sanandreas - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن پیشرو.پیشرو در علم و ورزش (http://pishroforum.ir)
+-- انجمن: بازیهای کامپیوتری (/forumdisplay.php?fid=83)
+--- انجمن: بازی های آنلاین و تحت شبکه (/forumdisplay.php?fid=128)
+--- موضوع: تاپیک اختصاصی آموزش آنلاین بازی کردن GTA Sanandreas (/showthread.php?tid=687)

تاپیک اختصاصی آموزش آنلاین بازی کردن GTA Sanandreas - amin_jalali90 - ۵-اسفند-۹۱ ۰۴:۳۶ عصر

باسلام به تمامی دوستان من این تاپیک رو زدم تا شما بتوانید هرگونه در خواست آموزش ویا نرم افزار کلاینت Sa-Mp اینجا مترح کنید و بنده رسیدگی میکنم.

[تصویر:  9re4nhuva8iejj3si4n.png]

SaMp The Gta SanAndreas Mutlplayer Mod

RE: تاپیک اختصاصی آموزش آنلاین بازی کردن GTA Sanandreas - sasan m - ۷-اسفند-۹۱ ۱۲:۲۲ صبح

SaMp The Gta SanAndreas Mutlplayer Mod

با سلام شاید خیلی از شما ها بازی جی تی ای 5 یا همون san andreas رو تموم کرده باشید
88 و ازش خسته شده باشید .....

ما samp رو به شما معرفی میکنید

حالا این samp چی هست؟Smiley33

samp یک نرم افزار اسان و راحت هست که با استفاده از اون میتونید بازی جی تی ای 5 رو

آنلاین بازی کنید .Sleepy

برای دانلود بروی لینک زیر کلیک کنید :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: تاپیک اختصاصی آموزش آنلاین بازی کردن GTA Sanandreas - sasan m - ۷-اسفند-۹۱ ۱۲:۲۶ صبح

خوب حالا دنبال چندتا ای پی ایرانی میگشتید برای انلاین بازی کردن 71؟؟؟

خودم چندتا رو معرفی میکنم :>>>>>

اينم از اى پى سرور:دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مديران سرور:
IRAN_KIARASH & M.GOMAR

RE: تاپیک اختصاصی آموزش آنلاین بازی کردن GTA Sanandreas - amin_jalali90 - ۷-اسفند-۹۱ ۰۳:۰۰ عصر

بیشتر سرور های ایرانی خراب میباشند ولی این سروری که معرفی میکنم همیشه آنلاین هست
و میتونید بازی کنید:
62.60.138.211:7777
پینگش هم خوبه