فن پرسی:یونایتد آماده است تا تحت فرمان مویس باشد
زمان کنونی: ۹-فروردين-۰۳, ۰۷:۳۵ عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Amir Hossein
آخرین ارسال: Amir Hossein
پاسخ ها 1
بازدید 7184

ارسال پاسخ  ارسال موضوع 
نویسنده پیام
کاربر پیشرو
*

وضعيت : آفلاین

اعتبار: 4

ADSL-256 Kb/S
بازي مورد علاقه
تیم محبوب
حالت من

سپاس ها 22
سپاس شده 44 بار در 43 ارسال

سطح: 8
اعتبار: 3 / 189
مهارت: 30 / 6,223
تجربه: 57 / 100

ارسال: #1
مهاجم منچستر یونایتد رابین ون پرسی معتقد است که باشگاه نیاز دارد تا تغییرات مربی را تجربه کند و او به این مسئله خوشبین است.دیوید مویس رسما کار خود را در منچستر یونایتد به عنوان جانشینی فرگوسنی که ۲۶ سال سرمربی این تیم بود را شروع کرده است.از ورود دیوید مویسم شاهده شده که برخی کارکنان قدیمی مانند فیلان و استیل جدا شده اند اما فان پرسی خوشبین است و معتقد است که یونایتد جام را در فصل بعد حفظ خواهد کرد.“این یک دوره جدید خواهد بود و من به آن خوشبین هستم ،” ون پرسی به MUTV گفت:”بخشی از این کار برعهده ماست،فرم دادن خود با مربی وشرایط جدید که ما باید آن را به نحو احسن انجام دهیم.“در ابتدا ما می توانیم از سال گذشته لذت ببریم. ما در یک تعطیلات هستیم که باید استراحت کنیم و لذت ببریم. و سپس به آرامی، کار ما بعد از چند هفته شروع خواهد شد تا در مورد فصل آینده فکر کنیم و کار کنیم ، البته، ما به به فصل آینده امیدواریم. ”مهاجم ۲۹ ساله همچنین گفت که او انتظاردارد مویس با خود استعداد های جدید و جوان بیاورد و در برابر جدایی بازیکنان به مشکلی برنخورد، اما او با اعتماد به نفس تیم می تواند نوار قهرمانی در فصل بعد را نگه دارد.“این رفتن به یک دوره جدید و یک عصر جدید است،کار کردن با مربیان و احتمالا بازیکنان جدید،ویلفرد زاها قطعا از پالاس به اینجا می آید و شاید کسان دیگری نیز در راه باشد.
“اما ما در حال رفتن به یک دوره جدید هستیم ولی اهدافمان تغییری نکرده است،فتح لیگ و بدست آوردن یک یا دوجام.”
منبع:پایگاه هواداران منچستر یونایتد در ایران
۲۱-خرداد-۹۲ ۱۱:۳۰ صبح
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
آگهی
ارسال پاسخ 

Bookmarks

چه کسانی کسی از این موضوع دیدن کردن
3 کاربردرحال خواندن این موضوع:
Admin (۲۱-خرداد-۹۲, ۰۴:۰۱ عصر)، Amir Hossein (۲۱-خرداد-۹۲, ۱۱:۳۰ صبح)، cookiemonster1234 (۱-خرداد-۹۹, ۰۴:۱۲ صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان