احتمال بازگشت امتيازات کسر شده وجود دارد
زمان کنونی: ۴-مرداد-۰۳, ۱۰:۴۸ عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Devboy
آخرین ارسال: Devboy
پاسخ ها 1
بازدید 9972

ارسال پاسخ  ارسال موضوع 
احتمال بازگشت امتيازات کسر شده وجود دارد
نویسنده پیام
معاونت انجمن
*

وضعيت : آفلاین
ارسال‌ها: 70
تاریخ عضویت: شهر ۱۳۹۱

اعتبار: 9
محل سکونت
ساری

بیش از ADSL-2 Mb/S
بازي مورد علاقه
تیم محبوب
حالت من

سپاس ها 24
سپاس شده 40 بار در 35 ارسال

سطح: 7
اعتبار: 3 / 157
مهارت: 23 / 5,442
تجربه: 28 / 100

ارسال: #1
احتمال بازگشت امتيازات کسر شده وجود دارد
هوشنگ نصير*زاده اظهار داشت: در آئين*نامه انضباطي کنوني فدراسيون فوتبال در ماده 22 به کسر امتياز اشاره شده و به همين دليل هم کميته انضباطي و کميته استيناف از تيم*هايي که تماشاگرانشان مرتکب تخلف مي*شوند طبق اين ماده قانوني امتياز کسر مي*کنند.

به گزارش فارس،وي ادامه داد: ولي اين ماده قانوني به اشتباه و بدون دقت لازم توسط تدوين کنندگان سابق در آئين نامه آورده شده است. اين ماده برخلاف ماده 58 آئين*نامه انضباطي فيفاست. آئين نامه انضباطي فيفا در ماده 58 مي*گويد در صورت تخلفات تماشاگران يک تيم آن تيم با انجام بازي بدون تماشاگر در زمين خودي يا انجام بازي در زمين بيطرف مجازات شود؛ اما در همين ماده اشاره شده شعار*هاي نژاد*پرستانه احتمالي کادر فني و بازيکنان باعث کسر امتياز از تيم*ها مي*شود. بنابراين تدوين*کنندگان قبلي آئين*نامه انضباطي فدراسيون فوتبال به اشتباه در ماده 22 بند 5 تخلفات تماشاگران و بازيکنان و مربيان را يکي کرده و ماده قانوني ساخته*اند.

نصير*زاده تصريح کرد: طبق اين ماده قانوني آئين*نامه کنوني انضباطي در صورت تخلف تماشاگران از تيم*ها امتياز کسر مي*شود اما در 6 آبان که مجمع فدراسيون فوتبال تشکيل خواهد شد آئين*نامه جديد قرار است به تصويب برسد. اين آئين*نامه 95 درصد با آئين*نامه انضباطي فيفا مطابقت دارد و تخلف کادر فني و تماشاگران به صورت اصولي تفکيک شده است.

رئيس کميته تدوين مقررات فدراسيون فوتبال با اشاره به تصويب آئين*نامه جديد گفت: با توجه به اينکه نمي*توان نيمي از ليگ را با آئين*نامه قديمي و نيمي ديگر از آن را با آئين*نامه جديد سپري کرد امکان اينکه هيئت رئيسه فدراسيون فوتبال کسر امتياز از تيم*هاي استقلال، پرسپوليس، ملوان، داماش و تراکتور سازي را به حالت تعليق درآورد زياد است. زيرا در آئين*نامه جديد چنين تنبيهي منظور نشده است.

وي افزود: از نکات بسيار جالب توجه اينکه ماده 58 فيفا جزو مواردي است که 209 کشور عضو فيفا بايد به صورت اجباري آن را در آئين*نامه خود قرار دهند. به همين دليل کسر امتياز فعلي اگرچه با آئين*نامه انضباطي فدراسيون فوتبال برابري دارد ولي با آئين نامه انضباطي فيفا در تعارض است و در صورت تصويب آئين*نامه جديد در دوشنبه آينده بايد در مورد تصميمات کسر امتياز از تيم*ها بازنگري شود تا هارموني امتيازات جدول نيز حفظ شود.
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹-مهر-۹۲ ۰۶:۲۴ عصر، توسط Devboy.)
۲۹-مهر-۹۲ ۰۶:۲۳ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
آگهی
ارسال پاسخ 


Bookmarks

چه کسانی کسی از این موضوع دیدن کردن
4 کاربردرحال خواندن این موضوع:
Admin (۲-آبان-۹۲, ۰۶:۰۵ عصر)، Devboy (۲۹-مهر-۹۲, ۰۶:۲۳ عصر)، seyedalizebarjad (۸-آبان-۹۲, ۰۱:۳۰ صبح)، cookiemonster1234 (۱-خرداد-۹۹, ۰۴:۲۰ صبح)

پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

Powered by MyBB © 2002-2020
Persian Translation by MyBBIran.com ,My-bb.ir