آموزش کامل آنلاین بازی کردن کانتر سورس
زمان کنونی: ۲۹-فروردين-۰۳, ۰۱:۰۹ صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: sasan m
آخرین ارسال: vahid137
پاسخ ها 3
بازدید 16108

ارسال پاسخ  ارسال موضوع 
نویسنده پیام
مدیر ارشد انجمن
مدیر ارشد انجمن

وضعيت : آفلاین

اعتبار: 10

WiMAX-512 Kb/S
بازي مورد علاقه
socom confrontation
تیم محبوب
حالت من

سپاس ها 15
سپاس شده 118 بار در 70 ارسال

سطح: 21
اعتبار: 68 / 523
مهارت: 190 / 17,747
تجربه: 94 / 100

ارسال: #1

مرحله اول (دانلود بازی) :

بنده جاهای مختلفی بازی کانتر استریک سورس رو با حجم زیاد : 2 گیگ - 700 مگ و 500 مگ دیدم که به شما توصیه میکنم همین 500 مگ رو دانلود کنید و مطمئن باشید برای اجرای بازی مشکلی پیدا نخواهید کرد .

نکته: بعد از نصب بازی و تمام پچ ها حجم بازی تقریبا 2 گیگ میشه
حجم: 548.72 مگابایت
دانلود:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نکته مهم: تو نصب یک خطا خواهد داد که شما باید روی گزینه "Ignore" کلیک کنید .

اگر این بازی رو دارید حتما از مرحله 2 شروع کنید ، من خودم نیز این بازی رو داشتم و فقط پچ ها رو دانلود کردم .

مرحله دوم ( دانلود پچ ها) :

تو این مرحله آپدیت های بازی رو که برای آنلاین بازی کردن نیاز دارید معرفی میکنم .
دانلود پچ اول و ورژن 16 با حجم 229 مگابایت:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دانلود پچ دوم و ورژن 17 با حجم 9 مگابایت:

دانلود پچ سوم و ورژن 18 با حجم 12 مگابایت:

سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی :

2.4 GHz Processor
512 MB RAM
DirectX 9 level graphics card
Windows 2000/XP
Mouse
Keyboard
Internet Connection

مرحله دوم آموزش انلاین کردن

IP سرور را به بازی وارد کرده و وارد بازی شوید.

(حتما بخونید)98

(بیش از 30 صفحه بازی های سگا + مبدل )
66

sasan11teh@yahoo.com
۱۰-اسفند-۹۱ ۰۹:۵۵ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط Admin ، mdpjoon ، mig.mig_rj
آگهی
کاربر جدید
*

اعتبار: 0

بازي مورد علاقه
تیم محبوب
حالت من

سپاس ها 1
سپاس شده 0 بار در 0 ارسال

سطح: 1
اعتبار: 0 / 0
مهارت: 0 / 0
تجربه: 0 / 100

ارسال: #2
RE: آموزش کامل آنلاین بازی کردن کانتر سورس
سلام تشکر از مطلبی که گذاشتی.من نمیتونم پچ ها رو دانلود کنم امکانش نیست از یه سایت دیگه اپلود کنید این برنامه 4 شیرید رو نصب نمیکنه
39
۱۱-فروردين-۹۴ ۰۵:۲۰ عصر
کاربر جدید
*

اعتبار: 0

بازي مورد علاقه
تیم محبوب
حالت من

سپاس ها 0
سپاس شده 0 بار در 0 ارسال

سطح: 1
اعتبار: 0 / 2
مهارت: 1 / 69
تجربه: 10 / 100

ارسال: #3
RE: آموزش کامل آنلاین بازی کردن کانتر سورس
میشه یه آپلود سنتر دیگه فایل ها رو آپلود کنید؟
۲۷-تير-۹۴ ۰۹:۰۷ صبح
ارسال پاسخ 

Bookmarks

چه کسانی کسی از این موضوع دیدن کردن
100 کاربردرحال خواندن این موضوع:
Admin (۴-مرداد-۹۴, ۰۳:۲۱ عصر)، Vahid2012 (۱۳-تير-۹۲, ۰۶:۰۷ عصر)، Devboy (۲۹-تير-۹۲, ۰۲:۰۷ عصر)، hirad121 (۸-خرداد-۹۲, ۰۹:۲۰ عصر)، nasha (۲۳-خرداد-۹۲, ۰۱:۵۸ عصر)، Omid_s3 (۲۶-خرداد-۹۲, ۰۹:۵۵ عصر)، moslem@11 (۲۵-تير-۹۲, ۱۰:۲۸ صبح)، yasinman (۱۵-تير-۹۲, ۰۳:۲۵ عصر)، amir3817 (۱-مرداد-۹۲, ۱۰:۲۳ عصر)، abolfazl11 (۵-مرداد-۹۲, ۰۸:۴۸ صبح)، حامد80 (۱۱-مرداد-۹۲, ۰۱:۱۴ عصر)، sami95 (۲۹-مرداد-۹۲, ۰۹:۳۵ عصر)، mammad33 (۱۵-شهريور-۹۲, ۰۴:۵۲ صبح)، rezaa (۳-اسفند-۹۲, ۰۶:۲۵ عصر)، soelda (۲۶-فروردين-۹۳, ۰۲:۳۳ عصر)، alir13772011 (۱۴-شهريور-۹۳, ۰۲:۰۸ عصر)، mor30 (۱۴-مهر-۹۳, ۱۲:۲۲ عصر)، erfanhmz (۱۴-مهر-۹۳, ۰۵:۱۳ عصر)، saeed321 (۱۵-مهر-۹۳, ۰۸:۱۴ عصر)، aliamini4208 (۲۰-مهر-۹۳, ۰۱:۳۳ عصر)، ari (۲۱-دي-۹۳, ۱۱:۵۴ صبح)، ramin (۲۶-مهر-۹۳, ۰۲:۰۷ عصر)، samanjalali (۲-آبان-۹۳, ۰۲:۱۷ عصر)، alihasani (۱۵-آبان-۹۳, ۰۳:۳۶ صبح)، erfan.6120 (۲۱-آبان-۹۳, ۰۴:۴۹ عصر)، soheild1368 (۲۵-دي-۹۳, ۰۸:۱۱ عصر)، sarab (۲۴-آبان-۹۳, ۱۲:۱۶ عصر)، death (۴-آذر-۹۳, ۰۳:۴۵ عصر)، magid18 (۶-آذر-۹۳, ۱۱:۵۸ صبح)، ali900 (۹-آذر-۹۳, ۰۹:۱۵ عصر)، PARSA.AZD (۱۳-آذر-۹۳, ۱۲:۵۸ عصر)، uniquemane (۲۱-آذر-۹۳, ۰۸:۵۸ عصر)، mdpjoon (۳۰-دي-۹۳, ۰۶:۳۴ عصر)، rezafb7 (۳-دي-۹۳, ۰۳:۴۸ عصر)، tiiiiii (۱۹-دي-۹۳, ۱۱:۵۰ عصر)، lator (۲۴-بهمن-۹۳, ۰۱:۵۴ عصر)، pbarkati (۱-اسفند-۹۳, ۰۱:۲۵ صبح)، کوروش (۲۷-اسفند-۹۳, ۱۱:۲۳ عصر)، erfan80 (۵-فروردين-۹۴, ۱۱:۳۱ عصر)، mig.mig_rj (۱۱-فروردين-۹۴, ۰۷:۵۰ عصر)، HosseinKoohbor (۱۶-فروردين-۹۴, ۱۱:۰۷ عصر)، markobra (۲۵-فروردين-۹۴, ۱۰:۱۶ عصر)، pouriya15 (۱-ارديبهشت-۹۴, ۰۵:۰۶ عصر)، arman8428 (۱۱-ارديبهشت-۹۴, ۱۲:۵۴ عصر)، mobin-palang (۱۴-ارديبهشت-۹۴, ۰۶:۴۸ عصر)، aghebat (۱۹-ارديبهشت-۹۴, ۰۱:۳۰ عصر)، rezaaa (۲۱-ارديبهشت-۹۴, ۱۱:۴۴ عصر)، alirezazare310 (۲۶-ارديبهشت-۹۴, ۰۶:۳۷ صبح)، Blackeyes (۱۶-خرداد-۹۴, ۰۵:۲۸ عصر)، hesli (۲۰-خرداد-۹۴, ۰۲:۵۵ عصر)، matinemp (۱۹-خرداد-۹۴, ۱۱:۵۳ صبح)، mehrab (۲۱-خرداد-۹۴, ۰۵:۴۶ عصر)، hosseinkrak (۲۲-خرداد-۹۴, ۱۱:۱۲ عصر)، graboid (۲۵-خرداد-۹۴, ۱۰:۰۷ صبح)، simorghghahraman (۳۱-خرداد-۹۴, ۰۹:۲۴ عصر)، moeinrns (۳-تير-۹۴, ۱۲:۵۸ عصر)، Zwar (۵-تير-۹۴, ۱۱:۵۳ صبح)، kamranF2 (۹-تير-۹۴, ۰۱:۴۰ صبح)، ahaa1375 (۱۳-تير-۹۴, ۰۴:۱۳ عصر)، samhj (۱۷-تير-۹۴, ۰۶:۰۵ عصر)، arshavir (۱۸-تير-۹۴, ۰۲:۱۳ عصر)، sala (۲۱-تير-۹۴, ۰۶:۱۱ عصر)، vahid137 (۲۷-تير-۹۴, ۰۹:۰۷ صبح)، knight (۱-مرداد-۹۴, ۰۹:۴۶ صبح)، ali041 (۱-مرداد-۹۴, ۰۷:۱۷ عصر)، Hossein_78 (۳-مرداد-۹۴, ۱۲:۰۸ صبح)، darks (۵-مرداد-۹۴, ۰۱:۴۶ عصر)، ramin.moradi73 (۱۲-مرداد-۹۴, ۰۳:۰۴ عصر)، M_Yazdan (۱۳-مرداد-۹۴, ۰۷:۰۹ عصر)، ebrahim88 (۱۹-مرداد-۹۴, ۱۰:۳۳ صبح)، BB.AMIR.J (۱۵-شهريور-۹۴, ۰۱:۰۶ عصر)، parsa10 (۲۷-شهريور-۹۴, ۱۰:۲۸ عصر)، sasan.sepehr73@gmail.com (۱-مهر-۹۴, ۰۳:۱۲ عصر)، dadadd (۱۰-مهر-۹۴, ۰۷:۳۲ عصر)، moeen (۱۴-آبان-۹۴, ۱۲:۴۱ عصر)، naji351 (۱۷-آبان-۹۴, ۰۲:۴۶ عصر)، amirabbas (۱۲-آذر-۹۴, ۱۰:۵۴ صبح)، mohsen8D (۳۰-آذر-۹۴, ۰۹:۲۸ صبح)، seidjavad (۹-دي-۹۴, ۱۱:۴۷ عصر)، ali3342 (۲۰-دي-۹۴, ۰۷:۳۲ عصر)، mohsen008 (۲۱-دي-۹۴, ۱۱:۲۹ صبح)، 3773 (۲۱-دي-۹۴, ۰۸:۲۵ عصر)، rezavf (۲-بهمن-۹۴, ۱۱:۰۷ صبح)، PUYA75 (۶-بهمن-۹۴, ۰۵:۴۰ عصر)، ali1997 (۱۱-بهمن-۹۴, ۱۲:۳۸ صبح)، amja (۲۲-بهمن-۹۴, ۱۰:۰۳ صبح)، sad123 (۲۹-بهمن-۹۴, ۱۰:۵۸ عصر)، mohammadamin007 (۳-اسفند-۹۴, ۰۲:۳۹ عصر)، hamid965 (۲۰-اسفند-۹۴, ۰۴:۴۴ عصر)، ali258 (۵-فروردين-۹۵, ۱۱:۳۵ صبح)، smkcrm (۶-فروردين-۹۵, ۱۱:۳۸ صبح)، Armin.Joker (۱۴-فروردين-۹۵, ۱۱:۴۵ عصر)، amir09377 (۲۶-فروردين-۹۵, ۰۳:۲۶ عصر)، amidtak (۱۸-ارديبهشت-۹۵, ۰۸:۴۷ عصر)، reza_viper76 (۲۹-ارديبهشت-۹۵, ۰۸:۵۱ عصر)، LegendHero (۲-خرداد-۹۵, ۰۱:۵۹ عصر)، general (۵-خرداد-۹۵, ۰۴:۴۱ عصر)، yavar1028 (۱۹-خرداد-۹۵, ۰۹:۵۰ عصر)، ََAlijcheater (۱۶-تير-۹۵, ۰۹:۳۳ عصر)، doomlord (۱۸-تير-۹۵, ۰۹:۰۱ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان