15 درصد در آمریکا تمایلی به داشتن اینترنت ندارند!
زمان کنونی: ۳-اسفند-۰۲, ۰۱:۵۷ عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Admin
آخرین ارسال: Admin
پاسخ ها 1
بازدید 7237

ارسال پاسخ  ارسال موضوع 
15 درصد در آمریکا تمایلی به داشتن اینترنت ندارند!
نویسنده پیام
مدیر کل سایت
مدیر کل سایت

وضعيت : آفلاین
ارسال‌ها: 626
تاریخ عضویت: خرد ۱۳۹۱

اعتبار: 24
محل سکونت
ایران

بیش از ADSL-2 Mb/S
بازي مورد علاقه
Mafia
تیم محبوب
حالت من

سپاس ها 424
سپاس شده 213 بار در 122 ارسال

سطح: 22
اعتبار: 82 / 546
مهارت: 208 / 18,730
تجربه: 87 / 100

ارسال: #1
news 15 درصد در آمریکا تمایلی به داشتن اینترنت ندارند!
[تصویر:  51522088256491335489.jpg]به نقل از زرو ان نت, در امریکا بسیاری مایل نیستند که اینترنت داشته باشند. اکثر این افراد بیش از 65 سال دارند.
 
بر اساس گزارش انستیتو Pew Research Center که در 25 سپتامبر منتشر شد, در سال 1995 فقط 14 درصد امریکائیها از اینترنت استفاده میکردند. اکنون این درصد به 75 تا 85 درصد افزایش یافته است.

15 درصد امریکائیها از اینترنت استفاده نکرده و تصمیم هم ندارند که استفاده کند. بعلاوه 9 درصد امریکائیها نیز گفته اند که فقط در محل کار خود از اینترنت استفاده میکنند.
 
Kathryn Zickuhr از انستیتو Pew Research Center که این امار را تهیه کرده میگوید : "بسیاری از اینکه همه کانکت نیستند متعجب میشوند. اکثر افراد بالغی که کانکت نیستند اینترنت را الزامی ندانسته و یا گمان میکنند که تلاش برای کانکت بودن ارزشش را ندارد. هر چند که بسیاری در گذشته کانکت بوده اند اما امریکائیهائی که در حال حاضر از اینترنت استفاده نمیکنند میگویند که حتی کانکت بودن در اینده هم برای انان جالب نیست."
 
در مجموع 34 درصد امریکائیهائی که از اینترنت استفاده نمیکنند میگویند که استفاده از این شبکه برای انها الزامی نبوده و برایشان جالب نیست و در اینده نیز به ان نیاز نداشته و یا از ان استفاده نخواهند کرد.
 
حدود 34 در صد این گروه نیز معتقدند که استفاده از اینترنت مشکل و یا عصبی کننده است و یا مشکلاتی چون ویروس ها و هکرها و جاسوسیها را قید میکنند. 19 درصد همین افراد نیز قیمت کامپیوتر و یا کانکشن را قید کرده اند و فقط 7 درصد تائید کرده اند که دسترسی به اینترنت ندارند.
این امریکائیهای مسن تر هستند که از اینترنت استفاده نمیکنند و حدود 44 درصد افراد بیش از 65 سال از اینترنت استفاده نکرده در حالیکه 17 درصد امریکائیهای بین 50 تا 64 سال کانکت نیستند.

اما در عوض 87 درصد 18 تا 29 سال از اینترنت استفاده میکنند. انهائیکه درامد یا تحصیلاتی کمتر داشته و یا اصلیت اسپانیائی و امریکای لاتین دارند و یا در مناطق روستائی زندگی میکنند بیشتر ممکن است کانکت نباشند. با اینهمه یک چهارم امریکائیهائی که کانکت نیستند در مناطقی زندگی میکنند که حداقل یک نفر از اینترنت استفاده میکند.
 
اما امریکا تنها نیست چون در کشورهای دیگر نیز افرادی که به دلایل گوناگون از اینترنت استفاده نمیکنند وجود دارند و مثلا بر اساس گزارش GfK-Médiamétrie, شش میلیون و هفتصد هزار میلیون خانوار در فرانسه اینترنت ندارند. اکثر این افراد همچون امریکائیها بیش از 65 سال دارند. اما دلایل کانکت نبودن انان با دلایل امریکائیها متفاوت است. در فرانسه افراد کمتری به نسبت امریکا از استفاده از اینترنت خود داری میکنند و فقط 5 درصد انان کانکت نبودن را خود برگزیده اند. اگر چه امریکائیها اینترنت را جالب ندانسته و یا استفاده انرا مشکل میدانند, فرانسویها معتقدند که استفاده از اینترنت هزینه ای بسیار دارد. اما بعضی همانند امریکائیها کانکت نبودن را دلایلی شخصی قید کرده و میگویند که از کانکت نبودن برای صرف وقت خود برای لذتها و سرگرمیهای ساده چون مطالعه و بیرون رفتن و میهمانی و غیره استفاده میکنند.
 
تعداد کاربران اینترنت در جهان و تا اخر امسال 2.7 میلیارد نفر ارزیابی شده است.

در صورت مفید بودن پست از دکمه های [تصویر:  postbit_thx.gif] و [تصویر:  postbit_reputation.gif] استفاده کنید.
۴-مهر-۹۲ ۰۹:۰۰ عصر
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
آگهی
ارسال پاسخ 


Bookmarks

چه کسانی کسی از این موضوع دیدن کردن
3 کاربردرحال خواندن این موضوع:
Admin (۴-مهر-۹۲, ۰۹:۰۰ عصر)، kianoosh (۹-مهر-۹۲, ۱۰:۳۵ صبح)، cookiemonster1234 (۱-خرداد-۹۹, ۰۵:۲۱ صبح)

پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

Powered by MyBB © 2002-2020
Persian Translation by MyBBIran.com ,My-bb.ir